Soda krystaliczna zasadowa o wysokim pH

11,00  / opakowanie

Jeśli chcesz prać antybąkową bieliznę JAK NALEŻY, to jesteś w dobrym miejscu.

 

zalety sklepu wiatrodyskretni w punktach

Brak w magazynie

SKU: kristallsoda Kategoria:

Opis

Soda krystaliczna (inaczej zasadowa o wysokim pH)

To NAJBRDZIEJ ZALECANY przez producenta środek do prania antybąkowej bielizny!

logo firmy wiatrodyskretni - ninja skrytobąk

Czas aktywnego działania neutralizującego zapachy panelu węglowego był testowany w antybąkowej bieliźnie, pranej z zastosowaniem sody krystalicznej.


  • 👉 Soda krystaliczna zasadowa jest podstawowym  ZALECANYM ŚRODKIEM PIORĄCYM do prania bielizny filtrującej gazy jelitowe.

 

  • 👉 Jeśli nie masz dostępu do sody krystalicznej, bieliznę możesz prać także w zwykłej sodzie oczyszczanej – producent antybąkowej bielizny dopuszcza jej zastosowanie. Pamiętaj jednak, że musi to być jak najczystsza postać sody – bez antyzbrylaczy i konserwantów.

 

  • 👉 Każdy inny środek piorący, poza sodą krystaliczną i sodą oczyszczaną, może bezpowrotnie zniszczyć właściwości filtrujące bielizny, ponieważ może uszkodzić aktywny węgiel, znajdujący się we wszytym panelu!

Do prania antybąkowej bielizny NIE WOLNO stosować płynów zmiękczających ani wybielaczy! Mogą bezpowrotnie uszkodzić panel węglowy i to już po jednym praniu.


Jak prać antybąkową bieliznę?

  • 👉 Sody używa się do prania bielizny na gazy jelitowe tak samo, jak w przypadku innych ubrań używa się zwykłego proszku: podczas prania ręcznego należy wsypać ją do wody, wymieszać do rozpuszczenia – i można prać bieliznę. Jeśli pierzesz bieliznę w pralce, sodę możesz wsypać bezpośrednio do bębna albo do przegródki na proszek.

 

  • 👉 Dodatkową zaletą prania z użyciem sody jest jej działanie na pralkę: soda „wygania” z jej wnętrza niemiłe zapachy, co wyraźnie odświeża wnętrze pralki. Soda usuwa także kamień i naloty. Ważne, by prać ciemne i jasne kolory osobno oraz by przeznaczona do prania odzież nie była mocno zabrudzona.

instrukcja prania antybąkowej bielizny

Sprawdź, jak prać filtrującą gazy jelitowe i bąki (antybąkową) bieliznę! Kliknij i poznaj szczegółowe zalecenia. Tylko właściwa pielęgnacja zapewni jej ok. 2 lata skutecznego działania.


Opakowanie 300g. Soda czysta, ekologiczna, bez środków przeciwzbrylających i innych dodatków. Jeśli uformują się w niej grudki, należy je po prostu rozgnieść; nie wpływają na jakość i działanie produktu – przeciwnie, świadczą o czystości sody!

 

Soda jest zapakowana w wytrzymały worek foliowy typu doypack ze strunowym zamknięciem. Woreczek można wielokrotnie otwierać i zamykać.

 

To opakowanie wystarczy na 3 prania w pralce i 6 prań ręcznych. Do prania w pralce wystarczy użyć 100g sody (można wsypać więcej, producent dopuszcza użycie do 20 g podczas jednego prania), do prania ręcznego (ze względu na mniejszą ilość wody) wystarczy 50g.


Wolisz tańsze rozwiązanie? Możesz u nas kupić także zwykłą sodę oczyszczaną  1000g opakowanie sody oczyszczanej do prania antybąkowej bielizny. Wystarczy na 10 prań w pralce i 20 prań ręcznych. 


 

Informacje dodatkowe

Waga 0,300 kg
Waga

300 g

Wydajność

Dwa lub trzy prania w pralce (w zależności od ilości użytej sody)

Opakowanie

Foliowy woreczek typu doypack, ze strunowym zamknięciem i możliwością wielokrotnego otwierania i zamykania.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.