fbpx

Q: Ile trwa dostawa?

A: Dostawa przesyłki kurierskiej (Pocztex48 i InPost) oraz przesyłki paczkomatowej to zazwyczaj ok. 2 dni roboczych. Według deklaracji przewoźników, 98 proc. przesyłek dociera w tym terminie – i nasze doświadczenia raczej to potwierdzają. My, oczywiście, dokładamy wszelkich starań, by nadać Twoją przesyłkę jeszcze w dniu zakupu – i gwarantujemy, że tak się stanie, jeśli złożysz i opłacisz zamówienie przez Przelewy24 do godz. 11. Ta pora jest podyktowana rytmem pracy firmy kurierskiej: kurier odbiera paczki właśnie o tej porze, więc paczka musi być o godz. 11 już opłacona i bezpiecznie spakowana. Wpłata przez Przelewy24 jest widoczna w systemie w ciągu dosłownie kilkudziesięciu sekund.

Jeśli wybierzesz opłatę przelewem bankowym, przesyłka zostanie nadana dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Jeśli wpłacasz pieniądze zwykłym przelewem (nie błyskawicznym), bank księguje je zazwyczaj następnego dnia roboczego, choć czasem – w zależności od współpracy Twojego i naszego banku – trwa to do 2 dni roboczych.

Pamiętaj, że przesyłki InPost nadajemy od poniedziałku do piątku. Bielizna, zamówiona np. po południu w piątek albo w sobotę zostanie wysłana dopiero w poniedziałek. W soboty wysyłamy tylko przesyłki Pocztex48, jeśli zamówienie zostanie złożone i opłacone przez Przelewy24 do godz. 1. W soboty nadajemy też przesyłki za pośrednictwem paczkomatów, ale w drogę i tak wyruszą w poniedziałek.

Czekam na ten produkt! Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy towar się znów pojawi w sklepie.
Email Ilość Nikomu nie zdradzimy Twojego adresu email.
X