fbpx

Q: Jakie macie metody wysyłki?

A: Opcja pierwsza: kurier. Zakupy wysyłamy kurierem (InPost lub kurier Poczty Polskiej Pocztex24 albo Pocztex48). Dostawa kurierska jest szybka i wygodna. W przypadku obu kurierów istnieje możliwość przesyłki za pobraniem. Przesyłki są ubezpieczone na całą swoją wartość.

Jeśli wybierzesz kuriera InPost: ze względu na harmonogram odbiorów kurierskich, przesyłki za pośrednictwem InPost wysyłamy od poniedziałku do piątku, do godz. 11. To znaczy, że jeśli zakupisz bieliznę i opłacisz ją do tej godziny i pieniądze zostaną zaksięgowane na naszym koncie, paczka wyruszy w podróż do Ciebie jeszcze tego samego dnia. Opłacenie zakupów przez przelewy24 oznacza natychmiastowy wpływ pieniędzy do nas. Opłacenie zakupów przelewem bankowym oznacza zazwyczaj kilkugodzinną zwłokę.

Jeśli wybierzesz Pocztex24 lub Pocztex48: w tym wypadku wysyłka jest możliwa do godziny 16-tej, ponieważ paczki możemy osobiście odnieść na pocztę. Ponieważ poczty są czynne w soboty, paczkę możemy nadać także w sobotę do godz. 11.

Opcja druga: paczkomat. Tutaj też masz możliwość wyboru pomiędzy przesyłką przedpłaconą (tańsza), a pobraniową (nieco droższa). Za przesyłkę pobraniową zapłacisz bezpośrednio w paczkomacie, używając do tego celu karty kredytowej lub debetowej. Paczkomatowe przesyłki są przygotowywane i nadawane praktycznie przez cały dzień, bo paczkę do paczkomatu bierze ze sobą każdy, kto akurat wychodzi z firmy i idzie w odpowiednim kierunku 🙂 Przesyłki paczkomatowe wychodzą od nas praktycznie przez cały tydzień.

Rodzaj wysyłki wybierasz każdorazowo podczas zakupów.

Uwaga: jeśli jesteś nowym Klientem i wybierasz przesyłkę pobraniową, możemy przeprowadzić telefoniczną weryfikację zamówienia. Robimy takie weryfikacje wyrywkowo. Przepraszamy najmocniej za niedogodności z tym związane, ale ze względu na powtarzające się “żarty”, związane z zakupami na inne osoby, musieliśmy wprowadzić taką procedurę.

Czekam na ten produkt! Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy towar się znów pojawi w sklepie.
Email Ilość Nikomu nie zdradzimy Twojego adresu email.
X