Q: Jakie macie metody wysyłki?

A: Opcja pierwsza: kurier. Zakupy wysyłamy kurierem (DPD, Fedex lub kurier Poczty Polskiej Pocztex24). Dostawa kurierska jest szybka i wygodna. W przypadku wszystkich kurierów istnieje możliwość przesyłki za pobraniem. Przesyłki są ubezpieczone na całą swoją wartość.

Jeśli wybierzesz kuriera DPD: ze względu na harmonogram odbiorów kurierskich, przesyłki wysyłamy od poniedziałku do piątku, do godz. 11. To znaczy, że jeśli zakupisz bieliznę i opłacisz ją do tej godziny i pieniądze zostaną zaksięgowane na naszym koncie, paczka wyruszy w podróż do Ciebie jeszcze tego samego dnia. Opłacenie zakupów przez przelewy24 oznacza natychmiastowy wpływ pieniędzy do nas. Opłacenie zakupów przelewem bankowym oznacza zwłokę – od kilku godzin, do dwóch dni (niezależnie od nas, to kwestia tempa księgowania kasy przez banki).

Jeśli wybierzesz Pocztex24 lub Fedex: w tym wypadku wysyłka jest możliwa do godziny 12-tej, ponieważ kurier odbiera przesyłki mniej więcej o tej porze.

Opcja druga: paczkomat. Paczkomatowe przesyłki są przygotowywane i nadawane praktycznie przez cały dzień, bo paczkę do paczkomatu bierze ze sobą każdy, kto akurat wychodzi z firmy i idzie w odpowiednim kierunku 🙂 Przesyłki paczkomatowe wychodzą od nas praktycznie przez cały tydzień.

Opcja trzecia: Paczka w Ruchu. Te paczki nosimy do punktu Ruchu ok. godz. 16, od poniedziałku do piątku (ale też czasem w soboty).

Rodzaj wysyłki wybierasz każdorazowo podczas zakupów.

Uwaga: jeśli jesteś nowym Klientem i wybierasz przesyłkę pobraniową, możemy przeprowadzić telefoniczną weryfikację zamówienia. Robimy takie weryfikacje wyrywkowo. Przepraszamy najmocniej za niedogodności z tym związane, ale ze względu na powtarzające się „żarty”, związane z zakupami na inne osoby, musieliśmy wprowadzić taką procedurę.

Daj nam znać, czego szukasz! Zostaw swój adres e-mail, a wyślemy Ci info natychmiast, jak tylko towar wróci na półki.
X