fbpx

Niezwykła bielizna

majtki na bąki bielizna filtrująca gazy i bąki

Majtki na bąki nie są zwyczajną bielizną. To bielizna do zadań bardzo specjalnych!

100% NIEZAWODNOŚCI

W tylną część majtek na bąki wszyta została specjalna wstawka. Zawiera aktywny węgiel, który potrafi niezwykle skutecznie wyłapywać i wiązać zapachy oraz wychwytywać bakterie. Dzięki temu majtki na bąki nie pozwolą gazom na wydostanie się  – każda cząsteczkazapachu zostanie uwięziona we wstawce. Na zewnątrz nie ucieknie nic.

Skutecznośćantybąkowej bielizny filtrującej gazy jest potwierdzona atestem naukowym! Antybąkowa bielizna została drobiazgowo przebadana m.in. przez naukowców z De Montfort University. Stwierdzili oni, że  majtki na bąki  są najskuteczniejszą metodą usuwania niemiłego zapachu gazów jelitowych! I ogłosili, że zawarty w bieliźnie panel z węgla aktywnego skutecznie wiąże i usuwa związki siarki (głównego winowajcy jeśli chodzi o brzydki zapach) oraz etanotiol – intensywnie cuchnący związek (przypominający wonią pora lub cebulę).

Majtki na bąki zostały obwołane przez czasopismo The American Journal of Gastroenterology idealnym rozwiązaniem dla osób, mających problemy ze zdrowiem jelit, wzdęciami i gazami.

100% NOWOCZESNOŚCI

Majtki na bąki są “dzieckiem” nowych technologii. Wstawka z aktywnym węglem to opatentowany materiał o nazwie ZORFLEX. Materiał ten został przez naukowców opracowany jako opatrunek na nie gojące się rany (zastosowano go np. w takich opatrunkach, jak Actisorb Plus 25 – SYSTAGENIX czy Vliwaktiv Ag tamponada z węgla aktywnego ze srebrem). Nie tylko wiąże zapachy, ale też wyłapuje bakterie. Majtki na bąki są więc znacznie higieniczniejsze od zwykłej bielizny. To świetnie, bo tam, gdzie się je nosi, przyda się antybakteryjne działanie.

100% BEZPIECZEŃSTWA

Majtki na bąki dadzą radę każdej ilości gazów. Dosłownie każdej!Wkładka z aktywnym węglem może wchłonąć 200 razy więcej zapachu, niż mieści się go w statystycznym bąku. Choćby dopadła Cię ogroooomna fala gazów jelitowych, na tych majtkach nie zrobi to najmniejszego wrażenia.

100% PEWNOŚCI SIEBIE

Już nigdy nie będziesz czuć zażenowania z powodu wzdęcia i konieczności oddania gazów. Już nigdy nie będziesz centrum niezręcznej sytuacji towarzyskiej, w której wiadomo, że ktoś zepsuł powietrze – a Ty wiesz, że to Twoja sprawka. Puszczanie bąków to może i ludzka sprawa, ale wstydu z ich powodu już teraz możesz uniknąć. Jeśli nęka Cię nietrzymanie moczu i obawiasz się, że otoczenie może poczuć charakterystyczny zapach moczu – możesz przestać się martwić. Majtki na bąki także w przypadku zapachu moczu będą mocarnym przeciwnikiem.

100% WYGODY

Majtki na bąki uszyte są z wielką dbałością o szczegóły, z bardzo przyjemnej w dotyku, mięciutkiej naturalnej bawełnyz niewielką domieszką elastanu – by lepiej przylegały do pośladków. Są po prostu wygodne! Będą idealny towarzyszem podróży– w autobusie, pociągu, samochodzie, a już zwłaszcza w samolocie. Będą też doskonałym towarzyszem na trudne “babskie dni“, bo pomogą zatrzymać blisko ciała intymne zapachy związane z menstruacją.Antybąkowa bielizna będzie skuteczna w 100 procentach, jeśli będziesz jej właściwie używać. A używanie bielizny pochłaniającej gazy jelitowe i bąki jest bardzo proste. Zobacz:

ANTYBAKOWA BIELIZNA Wiatrodyskretni Instrukcja bezkarnego puszczania bąków

majtki bielizna filtrująca bąki gazy

Do biura

Od rana do wieczora jestem między ludźmi, pracuję na dużej sali. Odbieram telefony od klientów. Gazy muszą zaczekać, kiedy telefon dzwoni. Dzięki tej bieliźnie jest mi łatwiej w pracy.

Katarzyna A. Katowice
5.0
2018-12-01T01:00:07+00:00
majtki bielizna filtrująca bąki gazy
Od rana do wieczora jestem między ludźmi, pracuję na dużej sali. Odbieram telefony od klientów. Gazy muszą zaczekać, kiedy telefon dzwoni. Dzięki tej bieliźnie jest mi łatwiej w pracy. Katarzyna A. Katowice
majtki bielizna filtrująca bąki gazy

Super do samochodu

Genialne slipy. Jestem kierowcą taksówki. Lepiej, żeby w moim aucie w powietrzu nie było tego, co czasem muszę wypuścić - a kebaba lubię. Slipy anty bąkowe ratują sytuację.

Tadeusz M. Szczecin
5.0
2018-11-30T21:48:31+00:00
majtki bielizna filtrująca bąki gazy
Genialne slipy. Jestem kierowcą taksówki. Lepiej, żeby w moim aucie w powietrzu nie było tego, co czasem muszę wypuścić - a kebaba lubię. Slipy anty bąkowe ratują sytuację. Tadeusz M. Szczecin

Super do spania

Mój chłopak śpi w bokserkach, które dostał ode mnie. Jemu jest bardzo wygodnie, a ja bardzo sobie naprawdę chwalę brak pewnych efektów. Polecam!

Eliza U. z Gdańska
5.0
2019-05-30T22:42:01+00:00
Mój chłopak śpi w bokserkach, które dostał ode mnie. Jemu jest bardzo wygodnie, a ja bardzo sobie naprawdę chwalę brak pewnych efektów. Polecam! Eliza U. z Gdańska
majtki bielizna filtrująca bąki gazy

Idealne na podróże

Ta bielizna to"must have" każdego podróżnika. Często wiele godzin spędzam w samolocie. Lepiej to znoszę dzięki tej bieliźnie. Wolność od trzymania gazów to ogromna ulga dla brzucha!

Barbara K. ze Szczecina
5.0
2018-11-30T21:48:00+00:00
majtki bielizna filtrująca bąki gazy
Ta bielizna to"must have" każdego podróżnika. Często wiele godzin spędzam w samolocie. Lepiej to znoszę dzięki tej bieliźnie. Wolność od trzymania gazów to ogromna ulga dla brzucha! Barbara K. ze Szczecina
5
4
Czekam na ten produkt! Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy towar się znów pojawi w sklepie.
Email Ilość Nikomu nie zdradzimy Twojego adresu email.
X