Witamy w rodzinie!

Dziękujemy, że decydujesz się dołączyć do grona naszych zadowolonych Klientów.

A może – na razie – tylko Sympatyków? Też miło nam Cię widzeć!

Wiemy, że nasza bielizna szybko przekona Cię do siebie. Po prostu nie może być inaczej, bo wiemy, co oferujemy – czyli doskonałą jakość, komfort życia, wygodę i wolność od zażenowania.

Kuba Klawiter w programie Nowy Gadżet (TVN Turbo) przetestował już naszą bieliznę. Test wypadł świetnie! Zresztą, nie wierz nam na słowo – po prostu obejrzyj ten filmik. Sama przyjemność, bo Kuba (jak zawsze) z polotem prowadzi konferansjerkę.

Teraz Twoja kolej!

Jesteśmy pewni, że dołączysz do grona fanów naszej bielizny. Jeśli jej spróbujesz, jeśli przekonasz się, że wiatry naprawdę mogą nie mieć ŻADNEGO zapachu – nie będziesz już chcieć nosić żadnej innej. Tylko tę! Wygoda, komfort, wolność od zażenowania – pamiętasz? Naprawdę tak to może wyglądać.

A teraz… Mamy coś dla Ciebie!

Skoro do nas zaglądasz, pewnie nie są Ci obce problemy jelitowe. Może cierpisz na jakąś nietolerancję, może masz zaburzenia flory bakteryjnej jelit, a może nęka Cię zespół jelita drażliwego? Jeśli tak, mamy coś dla Ciebie: bezpieczny dla jelit jadłospis – na tydzień! Skomponowany przez dyplomowanego dietetyka. Masz apetyt na pyszne, zróżnicowane i zdrowe dania, po których nie dopadną Cię ani wzdęcia, ani inne problemy z brzuchem? Kliknij na poniższym obrazku – gotowe, jadłospis się otworzy!

Sign in to your account to manage your communication preferences.
zalety sklepu wiatrodyskretni w punktach
schemat działania antybąkowej bielizny
Daj nam znać, czego szukasz! Zostaw swój adres e-mail, a wyślemy Ci info natychmiast, jak tylko towar wróci na półki.
X