fbpx

Wygraj z bąkami!

anty-bąkowa bielizna męska damska

Anty-bąkowa bielizna zmieni Twoje życie!

Nie możemy obiecać, że Twoje bąki zaczną pachnieć fiołkami – ale możemy obiecać, że przestaną pachnieć w ogóle.

Anty-bąkowa bielizna przyda się każdemu. Bo wszyscy puszczamy bąki.

Przeciętna, zdrowa osoba puszcza je około 15 razy dziennie. Część tych wiatrów jest bezwonna, ale część – wskutek działalności bakterii w naszych jelitach – ma naprawdę paskudny zapach. Pewną porcję bąków udaje się nam uwolnić bez świadków, ale niektóre wyrywają się w okrutnie krępujących sytuacjach. I jeśli potrzeba puszczenia bąka dopadnie Cię w windzie pełnej ludzi, podczas służbowego spotkania, gdy wieziesz autem  teściów czy w czasie randki – katastrofa! Niemiła woń skutecznie rujnuje nastrój i psuje… atmosferę 🙂

Bąki już nigdy Cię nie zawstydzą!

Anty-bąkowa bielizna sprawia, że bąki, gazy i wiatry nie będą już spędzać Ci snu z powiek. Powstała specjalnie po to, by wybawić Cię z przynajmniej jednego prozaicznego problemu. Potrafi wychwytywać bąki i wiązać je. Nawet jedna cząsteczka brzydkiego zapachu nie wydostanie się na zewnątrz! Anty-bąkowa bielizna posiada w tylnej części i w kroku specjalną wstawkę z materiału, utkanego z udziałem aktywnego węgla. Taki sam węgiel, ze względu na swoje chemiczne właściwości,  stosuje się w filtrach o wysokiej skuteczności – a także w leczeniu zatruć pokarmowych (wiąże toksyny w układzie pokarmowym). Z takiej węglowej tkaniny, jak zastosowana w bieliźnie, produkuje się ochronne kombinezony, przeznaczone dla osób, pracujących w chemicznie skażonym środowisku. Węgiel aktywny ma zdolność absorbowania różnych chemicznych substancji – w tym zapachów. Pozbawia więc gazy jelitowe jakiejkolwiek woni (gdyby pachniały fiołami, też wyłapałby ich zapach ). To, co anty-bąkowa bielizna przepuści na zewnątrz, to całkowicie bezwonne powietrze.

Anty-bąkowa bielizna naprawdę działa!

Nie musisz nam wierzyć na słowo – skuteczność anty-bąkowej bielizny marki Shreddies filtrującej gazy jelitowe  jest potwierdzona atestem naukowym! Anty-bąkowa bielizna filtrująca została drobiazgowo przebadana m.in. przez naukowców z De Montfort University. Naukowcy stwierdzili, że  jest ona najskuteczniejszą metodą usuwania niemiłego zapachu gazów jelitowych! I ogłosili, że zawarty w bieliźnie panel z węgla aktywnego skutecznie wiąże i usuwa związki siarki (głównego winowajcy jeśli chodzi o brzydki zapach) oraz etanotiol – intensywnie cuchnący związek (przypominający wonią pora lub cebulę). Skuteczność anty – bąkowej bielizny filtrującej została potwierdzona także przez The American Journal of Gastroenterology; opisano ją w tym czasopiśmie jako idealne rozwiązanie dla osób, mających problemy ze zdrowiem jelit, wzdęciami i gazami.

Anty-bąkowa bielizna to siła, skuteczność i dłuuuugie działanie.

Według badań, wstawka z aktywnym węglem w anty-bąkowej bieliźnie jest w stanie wchłonąć i zneutralizować 200 razy więcej cuchnących składników gazów, niż znajduje się ich w przeciętnym bąku. Zatem nasze „przydziałowe” 15 bąków dziennie nie zrobi na tej bieliźnie najmniejszego wrażenia! Co więcej, wstawka z aktywnym węglem będzie działać przez cały okres życia anty-bąkowej bielizny – czyli przez 2 – 3 lata. Jednak warunkiem długiego działania jest, że bielizna będzie we właściwy sposób traktowana i prana zgodnie z zaleceniami.  Instrukcję znajdziesz tutaj: Instrukcja prawidłowego dbania o anty-bąkową bieliznę).


Kto powinien kupić antybąkową bieliznę? Kliknij i SPRAWDŹ!


Udało się nam Cię przekonać? Zapraszamy do naszego sklepu! Jeśli masz dość wielogodzinnego wstrzymywania gazów oraz wstydu i zażenowania, związanego z cuchnącymi wzdęciami – nie wahaj się. Anty-bąkowa bielizna to komfort, wygoda i dyskrecja. Od tego komfortu dzieli Cię naprawdę tylko jedno kliknięcie! Znajdziesz ją tutaj ⬇️

majtki bielizna pochłaniająca wiatry i gazy
Antybąkowa bielizna skutecznie pozbawi zapachu śmierdzące gazy w jelitach. Całkowicie! Przepuści wyłącznie ciepłe powietrze.

Daj nam znać, czego szukasz! Podaj swój adres email, a dostaniesz info natychmiast, jak tylko towar wróci na półki.
X
%d bloggers like this: