fbpx

Wygraj z bąkami!

antybąkowa bielizna filtrująca bąki i gazy

Anty-bąkowa bielizna zmieni Twoje życie!

Nie możemy obiecać, że Twoje bąki zaczną pachnieć fiołkami – ale możemy obiecać, że przestaną pachnieć w ogóle.

Anty-bąkowa bielizna przyda się każdemu. Bo wszyscy puszczamy bąki.

Przeciętna, zdrowa osoba puszcza je około 15 razy dziennie. Część tych wiatrów jest bezwonna, ale większość – wskutek działalności bakterii w naszych jelitach – ma naprawdę paskudny zapach. Część bąków udaje się nam uwolnić bez świadków, ale niektóre wyrywają się w okrutnie krępujących sytuacjach. I jeśli potrzeba puszczenia bąka dopadnie nas w pełnej windzie, podczas służbowego spotkania, gdy autem wieziemy teściów czy w czasie randki – katastrofa! Niemiła woń skutecznie rujnuje nastrój i psuje… atmosferę 🙂

Bąki już nigdy Cię nie zawstydzą!

Anty-bąkowa bielizna sprawia, że bąki, gazy i wiatry nie muszą już spędzać Ci snu z powiek. Powstała specjalnie po to, by wychwytywać bąki i wiązać je. Nawet jedna cząsteczka brzydkiego zapachu nie wydostanie się na zewnątrz! Anty-bąkowa bielizna posiada w tylnej części i w kroku specjalną wstawkę, wypełnioną aktywnym węglem. Taki sam węgiel, ze względu na swoje chemiczne właściwości,  stosuje się w filtrach o wysokiej skuteczności – a także w leczeniu zatruć pokarmowych (wiąże toksyny w układzie pokarmowym). Węgiel aktywny ma zdolność absorbowania zapachów i pozbawia gazy jakiejkolwiek woni (tak, zapach fiołków także wyłapie). To, co anty-bąkowa bielizna przepuści na zewnątrz, to całkowicie bezwonne powietrze.

Anty-bąkowa bielizna naprawdę działa!

Nie musisz nam wierzyć na słowo – skuteczność anty-bakowej bielizny filtrującej gazy marki Shreddies jest potwierdzona atestem naukowym! Anty-bąkowa bielizna filtrująca została drobiazgowo przebadana m.in. przez naukowców z De Montfort University. Naukowcy stwierdzili, że  jest ona najskuteczniejszą metodą usuwania niemiłego zapachu gazów jelitowych! I ogłosili, że zawarty w bieliźnie panel z węgla aktywnego skutecznie wiąże i usuwa związki siarki (głównego winowajcy jeśli chodzi o brzydki zapach) oraz etanotiol – intensywnie cuchnący związek (przypominający wonią pora lub cebulę). Skuteczność anty – bąkowej bielizny filtrującej została potwierdzona także przez The American Journal of Gastroenterology; opisano ją w tym czasopiśmie jako idealne rozwiązanie dla osób, mających problemy ze zdrowiem jelit, wzdęciami i gazami.

Anty-bąkowa bielizna to siła, skuteczność i dłuuuugie działanie.

Według badań, wstawka z aktywnym węglem w anty-bąkowej bieliźnie jest w stanie wchłonąć i zneutralizować 200 razy więcej cuchnących składników gazów, niż znajduje się ich w przeciętnym bąku. Zatem nasze przeciętne 15 bąków dziennie nie zrobi na tej bieliźnie najmniejszego wrażenia! Co więcej, wstawka z aktywnym węglem będzie działać przez cały okres życia anty-bąkowej bielizny – czyli przez 2 – 3 lata (jeśli bielizna będzie we właściwy sposób traktowana i prana zgodnie z zaleceniami –  instrukcję znajdziesz tutaj: Instrukcja prawidłowego dbania o anty-bąkową bieliznę).


Kto powinien kupić antybąkową bieliznę? Kliknij i SPRAWDŹ!


Przekonany? Zapraszamy do sklepu! Już tylko jedno kliknięcie dzieli Cię od tej wspaniałej bielizny! Znajdziesz ją tutaj: SKLEP

Czekam na ten produkt! Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy towar się znów pojawi w sklepie.
Email Ilość Nikomu nie zdradzimy Twojego adresu email.
X