Soda oczyszczana do prania ANTYBĄKOWEJ bielizny 1 KG

19,90  / opakowanie

Czysta, ekologiczna soda, bez dodatków. Soda oczyszczana, obok sody krystalicznej, jest jednym z dwóch DOZWOLONYCH środków piorących do prania antybąkowej bielizny!

 

 

5 w magazynie

Za taki zakup zapłacisz

Razem:
Za sztukę:
SKU: soda-1kg Kategoria:

Opis

Soda oczyszczana (inaczej wodorowęglan sodu) do prania antybąkowej bielizny.

Soda jest tradycyjnie używana do prania i odplamiania tkanin. Pomaga walczyć z brzydkimi zapachami.

 

soda do prania antybąkowej bielizny - ważna informacja

 

֍ Soda oczyszczana jest, obok sody krystalicznej, JEDNYM Z DWÓCH DOZWOLONYCH ŚRODKÓW PIORĄCYCH, które można stosować do prania bielizny filtrującej gazy jelitowe. Każdy inny środek piorący bezpowrotnie zniszczy właściwości filtrujące bielizny, ponieważ uszkodzi aktywny węgiel, znajdujący się we wszytym panelu!

 

soda oczyszczana do prania antybąkowej bielizny

 

֍ Soda oczyszczana jest bardziej ekonomicznym (tańszym) odpowiednikiem najbardziej zalecanej do prania antybąkowej bielizny sody krystalicznej — niemniej producent bielizny oficjalnie dopuszcza stosowanie sody oczyszczanej.

 

֍ Sody używa się do prania bielizny na gazy jelitowe tak samo, jak w przypadku innych ubrań używa się zwykłego proszku: podczas prania ręcznego należy wsypać ją do wody, wymieszać do rozpuszczenia — i można prać bieliznę. Jeśli pierzesz bieliznę w pralce, sodę możesz wsypać bezpośrednio do bębna albo do przegródki na proszek.

 

֍ Piorąc antybąkową bieliznę z użyciem sody, możesz spokojnie wrzucić do pralki także inne części garderoby. Soda oczyszczana jest przez miłośników ekologicznych rozwiązań często stosowana jako generalny zamiennik proszku do prania. Ważne, by prać ciemne i jasne kolory osobno oraz by przeznaczona do prania odzież nie była mocno zabrudzona.

 

֍ Dodatkową zaletą prania z użyciem sody jest jej działanie na pralkę: soda „wygania” z jej wnętrza niemiłe zapachy, co wyraźnie odświeża wnętrze pralki. Soda usuwa także kamień i naloty. 


Opakowanie 1000 g (czyli 1 kg). Soda czysta, ekologiczna, bez środków przeciwzbrylających i innych dodatków. Jeśli uformują się w niej grudki, należy je po prostu rozgnieść; nie wpływają na jakość i działanie produktu — przeciwnie, świadczą o czystości sody!

Soda jest zapakowana w wytrzymały worek foliowy typu doypack, ze strunowym zamknięciem. Woreczek można wielokrotnie otwierać i zamykać.

To opakowanie wystarczy na ok. 10 prań.


soda do prania antybąkowej bielizny - ważna informacja

 

Do prania antybąkowej bielizny NIE WOLNO stosować płynów zmiękczających ani wybielaczy! Mogą BEZPOWROTNIE uszkodzić panel węglowy.

 


Dowiedz się, jak należy prać filtrującą gazy jelitowe i bąki (antybąkową) bieliznę! Tylko właściwa pielęgnacja zapewni jej rok lub nawet półtora roku skutecznego działania.

instrukcja prania antybąkowej bielizny

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.