fbpx

Rodzaje i ceny przesyłek

Jeśli, robiąc zakupy, podążasz ścieżką, jaką podąża większość klientów sklepów internetowych, to z pewnością chcesz wiedzieć, na jakich warunkach Twój nowy nabytek do Ciebie wyruszy, jak długo będzie wędrować i ile za to zapłacisz. Wszystkie te informacje znajdziesz ze szczegółami w naszym FAQu, ale chcemy ułatwić Ci życie – i poniżej znajdziesz info z najważniejszymi danymi.

Jakie mamy rodzaje wysyłek

Opcja pierwsza: kurier.

Korzystamy z kurierów firmy InPost oraz kurierów Poczty Polskiej – Pocztex24 oraz Pocztex48. Przesyłki są ubezpieczone na całą swoją wartość.

Ceny: zależy od tego, czy wybierzesz przesyłkę przedpłaconą, czy pobraniową. I tak:

kurier InPost kosztuje 14 zł przy przesyłce przedpłaconej, a za pobraniem – 16 zł.

Pocztex24 jest możliwy wyłącznie dla przesyłek przepłaconych i kosztuje 16 zł, ale zapewnia najszybszą dostawę.

– Pocztex48 przy przesyłce przedpłaconej kosztuje 15 zł, przy płatności przy odbiorze – 17 zł.

Opcja druga: paczkomat

Tu masz możliwość wyboru jedynie przesyłki przedpłaconej. Przesyłki pobraniowe do paczkomatu są na tyle drogie, że nikt o zdrowych zmysłach nie zechciałby za nie zapłacić. Jest to związane z koniecznością wykupienia ubezpieczenia na przesyłkę pobraniową, a koszt tego ubezpieczenia rośnie wraz z wartością paczki i cena za przesyłkę przy dwóch sztukach bielizny sięga prawie 20 zł.

Ceny: wysyłka za pośrednictwem paczkomatu kosztuje 12,50 zł.

Promocja przedświąteczna: do końca roku obniżyliśmy cenę paczkomatu do 10 zł. Dopłacamy wprawdzie wtedy do interesu, ale wiemy, że w okresie przedświątecznym i tak masz dużo wydatków…

Opcja trzecia: odbiór osobisty

Odbiór osobisty – po przedpłacie – jest możliwy, jeśli mieszkasz w Warszawie. Ta opcja dostawy jest najtańsza, bo jest całkiem darmowa 🙂 Nasz pracownik mieszka na warszawskim Żoliborzu, w okolicach Arkadii i tam właśnie możesz się umówić na osobiste odebranie zakupionej bielizny. Po prostu zakup bieliznę, opłać ją w sklepie, i podczas finalizowania transakcji (na tzw. checkoucie) wybierz opcję “odbiór osobisty”. Nasz pracownik weźmie ze sobą Twój zakup do domu – zapakowany i zaopatrzony w wydrukowany paragon – i w godzinach popołudniowych chętnie się z Tobą umówi i Ci go przekaże.

antybąkowa bielizna wiatrodyskretni opcje transportu

Twoja paczka dotrze do Ciebie
tak szybko, jak to tylko możliwe!

Wiemy, że na nią czekasz,
dokładamy więc wszelkich starań,
żeby przygotować ją i wysłać
jak najszybciej.

Kiedy wysyłamy paczki

Jeśli wybierzesz kuriera InPost: ze względu na harmonogram odbiorów kurierskich, przesyłki za pośrednictwem InPost wysyłamy od poniedziałku do piątku, o godz. 11. To znaczy, że jeśli zakupisz bieliznę i opłacisz ją do tej godziny i pieniądze zostaną zaksięgowane na naszym koncie, paczka wyruszy w podróż do Ciebie jeszcze tego samego dnia. Opłacenie zakupów przez Przelewy24 oznacza natychmiastowy wpływ pieniędzy do nas. Opłacenie zakupów przelewem bankowym oznacza zazwyczaj kilkugodzinną zwłokę – wtedy paczka wyruszy w drogę w kolejnym dniu roboczym.

Jeśli wybierzesz Pocztex24 lub Pocztex48: w tym wypadku wysyłka jest możliwa w dni powszednie do godziny 16-tej, ponieważ paczki możemy osobiście odnieść na pocztę. W soboty wysyłamy zakupy, opłacone do godz. 11.

Paczkomatowe przesyłki są przygotowywane i nadawane praktycznie przez cały dzień i przez cały tydzień, bo paczkę do paczkomatu bierze ze sobą każdy, kto akurat wychodzi z firmy i idzie w odpowiednim kierunku 🙂


Uwaga: jeśli jesteś nowym Klientem i wybierasz przesyłkę pobraniową, możemy przeprowadzić telefoniczną weryfikację zamówienia. Robimy takie weryfikacje wyrywkowo. Przepraszamy najmocniej za niedogodności z tym związane, ale ze względu na powtarzające się “żarty”, związane z zakupami na inne osoby, musieliśmy wprowadzić taką procedurę.

Przesyłki są pakowane dyskretnie!

Spakowana przez nas bielizna wygląda jak każda inna paczka. Nie widać, co jest w środku i w żaden sposób nie można się domyślić zwartości. Całość jest zapakowana zwykły, kurierski, nieprzezierny foliopak. Przesyłki są wysyłane z konta zaprzyjaźnionego z nami sklepu Spiżarnia Zdrowia; zawartość jest opisana jako “artykuły tekstylne”. Etykieta wygląda mniej więcej tak (etykieta paczki do paczkomatu zawiera jeszcze mniej danych odbiorcy i nadawcy):


Czekam na ten produkt! Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy towar się znów pojawi w sklepie.
Email Ilość Nikomu nie zdradzimy Twojego adresu email.
X
%d bloggers like this: