Rodzaje i ceny przesyłek

Jeśli, robiąc zakupy, podążasz ścieżką, jaką podąża większość klientów sklepów internetowych, to z pewnością chcesz wiedzieć, na jakich warunkach Twój nowy nabytek do Ciebie wyruszy, jak długo będzie wędrować i ile za to zapłacisz. Wszystkie te informacje znajdziesz ze szczegółami w naszym FAQu, ale chcemy ułatwić Ci życie – i poniżej znajdziesz info z najważniejszymi danymi.

Jakie mamy rodzaje wysyłek

Opcja pierwsza: kurier

Korzystamy z kurierów firmy DPD, Fedex oraz (okazjonalnie) kuriera Poczty Polskiej – Pocztex24. To, jaki kurier podjedzie, zależy od dostępności usług kurierskich danego dnia.

Ubezpieczenie: Przesyłki, wysyłane za pośrednictwem firm kurierskich, są ubezpieczone na całą swoją wartość (tak naprawdę to do 1000 zł, ale droższe paczki raczej się nam nie zdarzają).

Ceny: ceny przesyłek kurierskich są na tyle podobne, że je uśredniliśmy – więc to, ile zapłacisz za transport zakupów, nie będzie zależne od kuriera, który dostarczy przesyłkę, a od tego, czy wybierzesz przesyłkę przedpłaconą, czy pobraniową. I tak:

przesyłka kurierska kosztuje 14 zł przy przesyłce przedpłaconej,

– a paczka za pobraniem kosztuje 18,50 zł.


Opcja druga: paczkomat

Tu masz także możliwość wyboru przesyłki przedpłaconej i pobraniowej.
Zachęcamy Was do wyboru paczkomatu! To obecnie najbezpieczniejsza forma dla Was, bo eliminuje konieczność kontaktu człowiek-człowiek.

Ceny: wysyłka przedpłacona za pośrednictwem paczkomatu kosztuje 9,99 zł. Przesyłka pobraniowa (płatność w paczkomacie, podczas wyjmowania przesyłki) kosztuje 16 zł.

Ubezpieczenie: przesyłki paczkomatowe są automatycznie ubezpieczone – jednak tylko do kwoty 200 zł.


Opcja trzecia: odbiór osobisty

Odbiór osobisty – po przedpłacie – jest możliwy, jeśli mieszkasz w Warszawie. Ta opcja dostawy jest najkorzystniejsza, bo jest całkiem darmowa 🙂 Nasz pracownik mieszka na warszawskim Żoliborzu, w okolicach Arkadii i tam właśnie możesz się umówić na osobiste odebranie zakupionej bielizny. Po prostu zakup bieliznę, opłać ją w sklepie i podczas finalizowania transakcji (na tzw. checkoucie) wybierz opcję „odbiór osobisty”. Nasz pracownik weźmie ze sobą Twój zakup do domu – zapakowany i zaopatrzony w wydrukowany paragon – i w godzinach popołudniowych się z Tobą umówi i Ci go przekaże.

antybąkowa bielizna wiatrodyskretni opcje transportu

Twoja paczka dotrze do Ciebie
tak szybko, jak to tylko możliwe!

Wiemy, że na nią czekasz,
dokładamy więc wszelkich starań,
żeby przygotować ją i wysłać
jak najszybciej.

Kiedy wysyłamy paczki

Jeśli wybierzesz kuriera DPD, Fedex lub Pocztex24: ze względu na harmonogram odbiorów kurierskich, przesyłki za pośrednictwem kurierów wysyłamy od poniedziałku do piątku, ok godz. 11 rano. To znaczy, że jeśli zakupisz bieliznę, opłacisz ją do godziny 11 i pieniądze zostaną zaksięgowane na naszym koncie, paczka wyruszy w podróż do Ciebie jeszcze tego samego dnia. Opłacenie zakupów przez Przelewy24 oznacza natychmiastowy wpływ pieniędzy do nas. Opłacenie zakupów przelewem bankowym oznacza zazwyczaj pewną zwłokę – wtedy paczka wyruszy w drogę rano w kolejnym dniu roboczym po zaksięgowaniu Twojej wpłaty na konto

Paczkomatowe przesyłki są przygotowywane i nadawane praktycznie przez cały dzień i przez cały tydzień, bo paczkę do paczkomatu bierze ze sobą każdy, kto akurat wychodzi z firmy i idzie w odpowiednim kierunku 🙂

Uwaga: jeśli jesteś nowym Klientem i wybierasz przesyłkę pobraniową, możemy przeprowadzić telefoniczną weryfikację zamówienia. Robimy takie weryfikacje wyrywkowo. Przepraszamy najmocniej za niedogodności z tym związane, ale ze względu na powtarzające się „żarty”, związane z zakupami na inne osoby, musieliśmy wprowadzić taką procedurę.

Przesyłki są pakowane dyskretnie!

Spakowana przez nas bielizna wygląda jak każda inna paczka. Nie widać, co jest w środku i w żaden sposób nie można się domyślić zwartości. Całość jest zapakowana zwykły, kurierski, nieprzezierny foliopak. Przesyłki są wysyłane z konta zaprzyjaźnionego z nami sklepu Spiżarnia Zdrowia; zawartość jest opisana jako „artykuły tekstylne”. Etykieta wygląda mniej więcej tak (etykieta paczki do paczkomatu zawiera jeszcze mniej danych odbiorcy i nadawcy):

Daj nam znać, czego szukasz! Zostaw swój adres e-mail, a wyślemy Ci info natychmiast, jak tylko towar wróci na półki.
X