Daj nam znać, czego szukasz! Podaj swój adres email, a dostaniesz info natychmiast, jak tylko towar wróci na półki.

Rodzaje i ceny przesyłek

Jeśli, robiąc zakupy, podążasz ścieżką, jaką podąża większość klientów sklepów internetowych, to z pewnością chcesz wiedzieć, na jakich warunkach Twój nowy nabytek do Ciebie wyruszy, jak długo będzie wędrować i ile za to zapłacisz. Wszystkie te informacje znajdziesz ze szczegółami w naszym FAQu, ale chcemy ułatwić Ci życie – i poniżej znajdziesz info z najważniejszymi danymi.

Jakie mamy rodzaje wysyłek

Opcja pierwsza: kurier.

Korzystamy z kurierów firmy DPD oraz kuriera Poczty Polskiej – Pocztex24. Przesyłki są ubezpieczone na całą swoją wartość.

Ceny: zależy od tego, czy wybierzesz przesyłkę przedpłaconą, czy pobraniową. I tak:

kurier DPD kosztuje 15 zł przy przesyłce przedpłaconej,

– a paczka za pobraniem kosztuje 17,50 zł.


Kurier Pocztex24 przyniesie paczkę do domu, a jeśli Cię nie zastania, zostawi awizo i przesyłka będzie do odbioru (i opłacenia) na poczcie.

Pocztex24, dla przesyłki przedpłaconej, kosztuje 13 zł (prawda, że dobra cena?)

– Dla przesyłek pobraniowych koszt wysyłki to 16 zł.

– W przypadku tego kuriera możesz też wybrać odbiór w punkcie (czyli w sklepie Żabka lub na stacji Orlen). Przesyłka będzie wtedy kosztowała 15,50 zł.


Opcja druga: paczkomat

Tu masz możliwość wyboru jedynie przesyłki przedpłaconej. Przesyłki pobraniowe do paczkomatu są na tyle drogie, że nikt o zdrowych zmysłach nie zechciałby za nie zapłacić. Jest to związane z koniecznością wykupienia ubezpieczenia na przesyłkę pobraniową, a koszt tego ubezpieczenia rośnie wraz z wartością paczki i cena za przesyłkę przy dwóch sztukach bielizny sięga prawie 20 zł.

Ceny: wysyłka za pośrednictwem paczkomatu kosztuje 11 zł.

Promocja wirusowa: obniżyliśmy cenę paczkomatu do 11 zł, choć nas ta wysyłka kosztuje więcej. Dopłacamy do interesu, ale chcemy, żebyście wybierali paczkomat, bo to najbezpieczniejsza forma dla Was, bo eliminuje konieczność kontaktu człowiek-człowiek.


Opcja trzecia: odbiór osobisty

Odbiór osobisty – po przedpłacie – jest możliwy, jeśli mieszkasz w Warszawie. Ta opcja dostawy jest najkorzystniejsza, bo jest całkiem darmowa 🙂 Nasz pracownik mieszka na warszawskim Żoliborzu, w okolicach Arkadii i tam właśnie możesz się umówić na osobiste odebranie zakupionej bielizny. Po prostu zakup bieliznę, opłać ją w sklepie i podczas finalizowania transakcji (na tzw. checkoucie) wybierz opcję „odbiór osobisty”. Nasz pracownik weźmie ze sobą Twój zakup do domu – zapakowany i zaopatrzony w wydrukowany paragon – i w godzinach popołudniowych chętnie się z Tobą umówi i Ci go przekaże.

antybąkowa bielizna wiatrodyskretni opcje transportu

Twoja paczka dotrze do Ciebie
tak szybko, jak to tylko możliwe!

Wiemy, że na nią czekasz,
dokładamy więc wszelkich starań,
żeby przygotować ją i wysłać
jak najszybciej.

Kiedy wysyłamy paczki

Jeśli wybierzesz kuriera DPD lub Pocztex24: ze względu na harmonogram odbiorów kurierskich, przesyłki za pośrednictwem InPost wysyłamy od poniedziałku do piątku, w godz. 11-13. To znaczy, że jeśli zakupisz bieliznę, opłacisz ją do godziny 11 i pieniądze zostaną zaksięgowane na naszym koncie, paczka wyruszy w podróż do Ciebie jeszcze tego samego dnia. Opłacenie zakupów przez Przelewy24 oznacza natychmiastowy wpływ pieniędzy do nas. Opłacenie zakupów przelewem bankowym oznacza zazwyczaj pewną zwłokę – wtedy paczka wyruszy w drogę rano w kolejnym dniu roboczym po zaksięgowaniu Twojej wpłaty na konto

Paczkomatowe przesyłki są przygotowywane i nadawane praktycznie przez cały dzień i przez cały tydzień, bo paczkę do paczkomatu bierze ze sobą każdy, kto akurat wychodzi z firmy i idzie w odpowiednim kierunku 🙂


Uwaga: jeśli jesteś nowym Klientem i wybierasz przesyłkę pobraniową, możemy przeprowadzić telefoniczną weryfikację zamówienia. Robimy takie weryfikacje wyrywkowo. Przepraszamy najmocniej za niedogodności z tym związane, ale ze względu na powtarzające się „żarty”, związane z zakupami na inne osoby, musieliśmy wprowadzić taką procedurę.

Przesyłki są pakowane dyskretnie!

Spakowana przez nas bielizna wygląda jak każda inna paczka. Nie widać, co jest w środku i w żaden sposób nie można się domyślić zwartości. Całość jest zapakowana zwykły, kurierski, nieprzezierny foliopak. Przesyłki są wysyłane z konta zaprzyjaźnionego z nami sklepu Spiżarnia Zdrowia; zawartość jest opisana jako „artykuły tekstylne”. Etykieta wygląda mniej więcej tak (etykieta paczki do paczkomatu zawiera jeszcze mniej danych odbiorcy i nadawcy):


X
%d bloggers like this: