Niezwykła antybąkowa bielizna

młoda kobieta z rozwianymi włosami i japońskim mieczem wwalecznej pozycji i napis wydaj gazom wojnę - reklamuje majtki na bąki firmy wiatrodyskretni

Majtki na bąki to NAJSZYBSZY skuteczny sposób na cuchnące gazy jelitowe. Zakładasz i… działa!

Niestraszne im nawet gazy śmierdzące siarką.

100% WOLNOŚCI

Dzięki antybąkowej bieliźnie pozbędziesz się cuchnących gazów NATYCHMIAST.

 • Koniec wstrzymywania gazów, aż do bólu brzucha!
 • Koniec ciągłych wypraw do toalety na bączka!
 • Koniec łykania tabletek na wzdęcia!
 • Koniec diet i odmawiania sobie ulubionych smakołyków!
 • Koniec stresu, zażenowania i skrzywionych min wokół Ciebie!
 • Koniec dylematów „puścić, czy wytrzymać”!

Już nie musisz się ograniczać, nie musisz się martwić. Zakładasz majtki na bąki i…. gazy przestają pachnieć. Od razu i zupełnie!

100% SKUTECZNOŚCI

Skuteczność antybąkowej bielizny filtrującej gazy jelitowe została potwierdzona atestem naukowym! Przebadali ją drobiazgowo naukowcy z De Montfort University. I stwierdzili, że majtki na bąki są NAJSKUTECZNIEJSZĄ METODĄ USUWANIA NIEMIŁEGO ZAPACHU gazów jelitowych! Stwierdzili też, że zawarty w bieliźnie panel z węgla aktywnego skutecznie wiąże i usuwa związki siarki (głównego winowajcy, jeśli chodzi o brzydki zapach) oraz etanotiol – intensywnie cuchnący związek (przypominający wonią pora lub cebulę).

W 2009 roku antybąkowa bielizna (i jej producent) została przez Association for Continence Advice (ACA) uhonorowana prestiżową nagrodą Look Good, Feel Good Award. ACA jest organizacją, zrzeszającą specjalistów od opieki zdrowotnej i społecznej. Ideą, stojącą za przyznawanymi przez ACA nagrodami, jest chęć docenienia produktów, które są wygodne, atrakcyjne i które ułatwiają życie, niosąc swoim użytkownikom dodatkową dawkę pewności siebie. Panel sędziowski tak skomentował antybąkową bieliznę: Świetny pomysł, produkt o wysokiej jakości, w bardzo dobrym stylu. Fantastyczna innowacja.

Antybąkowa bielizna została ogłoszona przez czasopismo The American Journal of Gastroenterology idealnym rozwiązaniem dla osób, mających problemy ze zdrowiem jelit, wzdęciami i gazami.

100% BEZPIECZEŃSTWA

Majtki na bąki dadzą radę każdej ilości gazów. Dosłownie każdej! Badacze z De Montford University to sprawdzili: po wielu rygorystycznych testach stwierdzili (i ogłosili podczas 86 Textile Institute World Conference): wkładka z aktywnym węglem może wchłonąć 200 RAZY WIĘCEJ ZAPACHU, niż mieści się w przeciętnym ludzkim bąku. Choćby dopadła Cię ogroooomna fala gazów, na tych majtkach nie zrobi to ŻADNEGO WRAŻENIA.

Uprzedzając pytania: nie ma efektu kumulacji gazów we wstawce, ponieważ pranie je usuwa. Bielizna po praniu znów działa jak nowa.

100% NOWOCZESNOŚCI

W tylną część majtek na bąki wszyta została specjalna wstawka z aktywnego węgla, która bezlitośnie wychwytuje i przyłącza cząsteczki zapachowe z gazów. Na zewnątrz nie ucieknie nic – przedostanie się wyłącznie ciepłe powietrze.

Wstawka ta powstała dzięki opatentowanej technologii: została wykonana z materiału o nazwie ZORFLEX. Materiał ten nie tylko skutecznie wyłapuje i wiąże zapachy, ale też przyciąga i neutralizuje bakterie. Dzięki temu majtki na bąki są nie tylko antyzapachowe, ale też antybakteryjne – a więc są higieniczniejsze od zwykłej bielizny.

100% PEWNOŚCI SIEBIE

Majtki na bąki pozwolą Ci na zawsze pożegnać zażenowanie z powodu wzdęcia czy konieczności puszczenia bąka.

Już nigdy nie będziesz centrum niezręcznej sytuacji towarzyskiej, w której wszyscy czują, że ktoś zepsuł powietrze – a Ty wiesz, że to Twoja sprawka.

Puszczanie bąków to może i ludzka sprawa, ale wstydu z ich powodu możesz JUŻ TERAZ uniknąć! Antybąkowa bielizna to NAJSZYBSZY, naturalny i skuteczny sposób na bąki i wiatry. Wystarczy ją założyć i… problem znika. Możesz uznać problem gazów za pokonany.

Śmierdzące gazy każdego rodzaju – w pracy, wieczorem czy po każdym posiłku – teraz już możesz uwalniać BEZKARNIE. Ulżysz sobie bez konsekwencji, bo wiatrodyskretnie! Majtki na bąki pokonają nawet gazy śmierdzące siarką!

100% WYGODY

Majtki na bąki uszyte są z wielką dbałością o szczegóły. Są uszyte z przyjemnej w dotyku, miękkiej naturalnej bawełny. Materiał pozwala skórze oddychać.
Niewielka domieszka elastanu sprawia, że dobrze przylegają do pośladków. Są po prostu wygodne!

Będą idealny towarzyszem podróży – w autobusie, pociągu, samochodzie, a już zwłaszcza w samolocie. Będą też doskonałym towarzyszem na trudne babskie dni, bo pomogą zatrzymać blisko ciała intymne zapachy związane z menstruacją. Wiadomo też, że w czasie miesiączki kobiety miewają wzdęcia. Z tymi wzdęciami antybąkowe majtki też dadzą sobie radę.

MAJTKI NA BĄKI TO SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Antybąkowa bielizna jest najszybszym sposobem na wzdęcia i niwelowanie cuchnących bąków. Działa natychmiast! I będzie działać, póki masz ją na sobie. Zero skutków ubocznych. Zero wysiłku.

Bąki puszcza KAŻDY – średnio, 14 razy dziennie. Tak, ktoś to policzył 🙂 I te “codzienne” bąki okiełznasz antybąkową bielizną. Po co masz się stresować taką przyziemną sprawą?

100% ZABEZPIECZENIA

Majtki na bąki będą dla Ciebie dosłownie wybawieniem, jeśli miewasz wyjątkowo obfite, śmierdzące gazy, bo cierpisz na:

 • problemy z trawieniem
 • dysbiozy jelitowe (zaburzenia bakteryjnej flory jelitowej)
 • choroby jelit (IBS czy chorobę Leśniowskiego-Crohna)
 • problemy z trawieniem
 • dysbiozy jelitowe (zaburzenia bakteryjnej flory jelitowej)
 • schorzenia wątroby
 • problemy z trzustką
 • nietolerancję glutenu
 • nietolerancję laktozy

Antybąkowa bielizna wybawi Cię przynajmniej z tego jednego przyziemnego kłopotu. Od ręki. Tak po prostu.

99,7% POZYTYWNYCH OPINII

Majtki na bąki mają już swoich fanów! Zobacz, co o antybąkowej bieliźnie mówią osoby, które już ją wypróbowały:

Czemu nasza bielizna ma 99% pozytywnych opinii, a nie 100%? Bo mieliśmy jedną reklamację. Ale to tylko jedna osoba na kilka tysięcy zadowolonych.

Dwie trzecie naszych klientów najpierw kupiło jedną sztukę bielizny, a po kilku dniach lub tygodniach wrócili po kolejne. Rekordzista kupił aż 16 par majtek! Pewnie nie lubi robić prania…

To jak, dasz się przekonać do wiatrodyskretności? Sprawdź majtki na bąki na własnej skórze!

100% PROSTOTY

Antybąkowa bielizna będzie skuteczna w 100 procentach, jeśli będziesz jej właściwie używać. A używanie bielizny pochłaniającej gazy jelitowe i bąki jest banalnie proste. Zobacz:

ANTYBAKOWA BIELIZNA Wiatrodyskretni Instrukcja bezkarnego puszczania bąków

MAJTKI NA BĄKI W SŁUŻBIE… BIZNESU

Bielizna antybąkowa to idealne akcesorium dla biznesmena albo bizneswoman. Zadbaj o atmosferę w Twoim biurze, by wchodzący doń klient czuł wyłącznie zapach sukcesu!

Majtki na bąki są idealne na spotkania służbowe. Ułatwią biurową codzienność i sprawią, że wokół Ciebie rozchodzić się będzie tylko zapach Twoich perfum (albo wody kolońskiej).

Kliknij i obejrzyj to krótkie wideo!

CHCESZ WIEDZIEĆ, JAK TO DZIAŁA?

Rzuć okiem na poniższy schemat. Wizualnie wyjaśnia on zasadę działania antybąkowej bielizny. Pamiętaj, że bieliznę można wielokrotnie prać! Będzie aktywnie filtrować zapachy przez ok. 2 lata.

majtki bielizna pochłaniająca bąki gazy wiatry śmierdzące bąki

PRZY OKAZJI: KILKA OPINII Z FACEBOOKA

Polecam tę bieliznę ze względu na jej antybakteryjne działanie!

Wiatrodyskretni | Antybąkowa bielizna
2021-03-26T01:47:01+01:00

Byłam sceptyczna, ale już nie jestem!

Wiatrodyskretni | Antybąkowa bielizna
5
2021-03-26T01:48:20+01:00

Wreszcie ktoś przełamał tabu!

Wiatrodyskretni | Antybąkowa bielizna
2021-03-26T02:05:03+01:00

Idealna bielizna na długie podróże!

Wiatrodyskretni | Antybąkowa bielizna
2021-03-26T02:06:08+01:00

Ta bielizna działa!

Wiatrodyskretni | Antybąkowa bielizna
2021-03-26T02:07:13+01:00

Doskonałe rozwiązanie na problemy z jelitami!

Wiatrodyskretni | Antybąkowa bielizna
2021-03-26T02:08:15+01:00

Niestandardowe rozwiązanie!

Wiatrodyskretni | Antybąkowa bielizna
2021-03-26T02:09:23+01:00

Ta bielizna ratuje mi życie!

Wiatrodyskretni | Antybąkowa bielizna
2021-03-26T02:10:17+01:00

Dzięki tej bieliźnie problem przestał istnieć

Testimonial zadowolonej z antybąkowej bielizny klientki
Wiatrodyskretni | Antybąkowa bielizna
2021-05-12T01:45:42+02:00

Ta bielizna daje mi nadzieję, że ludzie nic nie poczują

pozytywna recenzja bielizny na bąki. zrzut ekrany z Facebooka
Wiatrodyskretni | Antybąkowa bielizna
2023-05-06T19:40:20+02:00
0
1
Wiatrodyskretni | Antybąkowa bielizna

KRÓTKIE ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy te majtki są dyskretne w działaniu?

Bardzo! Wyglądają jak każde inne majtki: gładka czarna bawełna o dobrej jakości. Trochę elastyczna, by dobrze leżała na pupie. Mają ładny krój – zarówno damskie figi i biodrówki, jak i męskie hipsterki i bokserki wyglądają jak zgrabna, klasyczna bielizna. Pochłaniający zapachy panel węglowy jest wszyty w tylnej części i w kroku. Ukryty jest jednak pomiędzy dwoma warstwami bawełny (od strony ciała i od strony “widza”). Przez to majtki są na siedzeniu nieco grubsze, ale po kwadransie przestaje się zwracać na to uwagę

Jak to możliwe, że bielizna pozbawia śmierdzące gazy jelitowe zapachu?

Sekret tkwi we właściwościach aktywnego węgla, który dzięki swojej charakterystycznej budowie potrafi przyłączać różne substancje chemiczne. Zdolność tę wykorzystuje się w filtrach np. do oczyszczania wody: węgiel wyłapuje z niej i zatrzymuje zanieczyszczenia. Węgiel aktywny jest stosowany nawet w maskach przeciwgazowych! I tak samo, jak działa filtr węglowy w masce przeciwgazowej, tak też działa utkana z aktywnego węgla tkanina, wszyta w antybąkową bieliznę: wychwytuje i wiąże cząstki chemiczne, będące źródłem zapachu gazów jelitowych. Cząstki te zostają uwięzione w tkaninie.

Czy te niemiłe zapachy nie zostaną w bieliźnie?

Przez chwilę zostaną – w formie chemicznych cząsteczek. Ale antybąkową bieliznę można prać. Proces prania usuwa to, co się w tkaninie nazbierało.

Jak długo działa taka antybąkowa bielizna? Nie będę musiał wyrzucać jej po kilku praniach?

Nie! Producent zapewnia, że długość “życia” antybąkowej bielizny jest dokładnie taka sama, jak długość “życia” każdych innych majtek – ok. dwóch, może trzech lat. Warunkiem jednak jej niezawodnego działania jest odpowiednia pielęgnacja – trzeba przestrzegać instrukcji prania. Ale spokojnie, dołączamy tę instrukcję i do opisu bielizny w naszym sklepie, i do każdej wysyłanej paczki (na wszelki wypadek).

Na czym polega ta specjalna pielęgnacja?

Nie jest trudna, nie obawiaj się. Polega głównie na tym, że nie wolno stosować do prania bielizny żadnej chemii. W sumie to logiczne, skoro węgiel wiąże chemiczne substancje… Jedynym dozwolonym środkiem piorącym jest soda oczyszczana – im czystsza, tym lepsza. Taką sodę (ekologiczną, bez antyzbrylaczy i innych zbędnych dodatków oraz w rozsądnym, kilogramowym opakowaniu) także dostaniesz w naszym sklepie.

Pełną wersję naszego FAQ, z pytaniami o bieliznę, wysyłkę, koszty rozmiary i zwroty znajdziesz pod tym linkiem: antybąkowa bielizna FAQ czyli najczęściej zadawane pytania.

WPADAJ DO SKLEPU!

zalety sklepu wiatrodyskretni w punktach
schemat działania antybąkowej bielizny
Daj nam znać, czego szukasz! Zostaw swój adres e-mail, a wyślemy Ci info natychmiast, jak tylko towar wróci na półki.

No fields found, please go to settings & save/reset fields

X