Daj nam znać, czego szukasz! Podaj swój adres email, a dostaniesz info natychmiast, jak tylko towar wróci na półki.

Niezwykła antybąkowa bielizna

majtki na bąki wiatrodyskretni antybąkowa bielizna

Majtki na bąki to najszybszy i skuteczny sposób na cuchnące gazy jelitowe. Zakładasz i… działa! Jeśli się zastanawiasz, jak zlikwidować śmierdzące bąki, ta bielizna do zadań specjalnych jest właśnie dla Ciebie. Niestraszne jej nawet gazy śmierdzące siarką!

100% NIEZAWODNOŚCI

W tylną część majtek na bąki wszyta została specjalna wstawka. Podstawą tej wkładki jest tkanina, utkana z udziałem aktywnego węgla – substancji, która potrafi niezwykle skutecznie wyłapywać i wiązać zapachy oraz wychwytywać bakterie. Dzięki temu majtki na bąki nie pozwolą gazom jelitowym na wydostanie się – każda cząsteczka zapachu zostanie przyłączona przez aktywny węgiel i uwięziona we wstawce. Na zewnątrz nie ucieknie nic – przedostanie się wyłącznie ciepłe powietrze.

Skuteczność antybąkowej bielizny filtrującej gazy jelitowe potwierdzona jest atestem naukowym! Antybąkowa bielizna została drobiazgowo przebadana m.in. przez naukowców z De Montfort University. Stwierdzili oni, że  majtki na bąki  są najskuteczniejszą metodą usuwania niemiłego zapachu gazów jelitowych! I ogłosili, że zawarty w bieliźnie panel z węgla aktywnego skutecznie wiąże i usuwa związki siarki (głównego winowajcy jeśli chodzi o brzydki zapach) oraz etanotiol – intensywnie cuchnący związek (przypominający wonią pora lub cebulę).

Majtki na bąki zostały obwołane przez czasopismo The American Journal of Gastroenterology idealnym rozwiązaniem dla osób, mających problemy ze zdrowiem jelit, wzdęciami i gazami.

100% NOWOCZESNOŚCI

Dlaczego majtki na bąki właściwie działają? To nie żadna szarlataneria – są „dzieckiem” nowych technologii. Wstawka z aktywnym węglem jest wykonana z opatentowanego materiału o nazwie ZORFLEX. Materiał ten został przez naukowców opracowany jako opatrunek na nie gojące się rany (zastosowano go np. w takich opatrunkach, jak Actisorb Plus 25 – SYSTAGENIX czy Vliwaktiv Ag tamponada z węgla aktywnego ze srebrem). Materiał ten nie tylko wiąże zapachy, ale też wyłapuje bakterie (jak na opatrunek przystało). To sprawia, że majtki na bąki znacznie higieniczniejsze od zwykłej bielizny. To świetnie, bo tam, gdzie się je nosi, przyda się to dodatkowe antybakteryjne działanie: w okolicy odbytu wprost roi się od bakterii, wśród których prym wiodą bakterie e.coli, ale znajdują się tam też paciorkowce kałowe czy gronkowce, które często bytują na skórze.

100% BEZPIECZEŃSTWA

Majtki na bąki dadzą radę każdej ilości gazów. Dosłownie każdej! Naukowcy z De Montford University, po wielu rygorystycznych testach, stwierdzili i ogłosili podczas 86 Textile Institute World Conference: wkładka z aktywnym węglem może wchłonąć 200 razy więcej zapachu, niż mieści się go w statystycznym bąku. Choćby dopadła Cię ogroooomna fala gazów jelitowych, na tych majtkach nie zrobi to najmniejszego wrażenia. Wchłoną wszystkie bąki, które Twój układ pokarmowy jest w stanie wyprodukować – a nawet jeszcze więcej! Nie ma też efektu kumulacji gazów we wstawce, ponieważ pranie je usuwa. Bielizna po praniu znów działa jak nowa.

100% PEWNOŚCI SIEBIE

Już nigdy nie będziesz czuć zażenowania z powodu wzdęcia czy konieczności oddania gazów jelitowych. Już nigdy nie będziesz centrum niezręcznej sytuacji towarzyskiej, w której wszyscy czują, że ktoś zepsuł powietrze – a Ty wiesz, że to Twoja sprawka. Puszczanie bąków to może i ludzka sprawa, ale wstydu z ich powodu już teraz możesz uniknąć. Antybąkowa bielizna to najszybszy sposób na bąki i wiatry! Odpowiedź na pytanie „śmierdzące gazy – jak się ich pozbyć” stała się bardzo prosta: wystarczy założyć tę bieliznę. Jeden ruch i problem znika, możesz uznać gazy w jelitach za opanowane.

Śmierdzące gazy każdego rodzaju (w pracy, wieczorem, po każdym posiłku) teraz już możesz uwalniać bezkarnie. Bez konsekwencji, bo wiatrodyskretnie! Majtki na bąki pokonają nawet gazy śmierdzące siarką!

100% WYGODY

Majtki na bąki uszyte są z wielką dbałością o szczegóły, z bardzo przyjemnej w dotyku, mięciutkiej naturalnej bawełnyz niewielką domieszką elastanu – by lepiej przylegały do pośladków. Są po prostu wygodne! Będą idealny towarzyszem podróży– w autobusie, pociągu, samochodzie, a już zwłaszcza w samolocie. Będą też doskonałym towarzyszem na trudne „babskie dni„, bo pomogą zatrzymać blisko ciała intymne zapachy związane z menstruacją.

MAJTKI NA BĄKI TO SKUTECZNOŚĆ i SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Antybąkowa bielizna jest najszybszym sposobem na wzdęcia i niwelowanie cuchnących bąków. Działa natychmiast! Póki masz ją na sobie, póty będzie działać. Ale, choć skutecznie radzi sobie z efektami, nie wpływa na przyczyny. Bąki puszczamy wszyscy (każdy z nas robi to, średnio, 14 razy dziennie) i takie „codzienne” bąki warto okiełznać za pomocą antybąkowej bielizny. Zwłaszcza, jeśli dużo czasu spędzasz między ludźmi lub wśród nich pracujesz. Ale wyjątkowo obfite, śmierdzące gazy o czymś świadczą i zazwyczaj mają jakieś przyczyny zdrowotne. Mogą towarzyszyć problemom z trawieniem, dysbiozom jelitowym (zaburzeniom bakteryjnej flory jelitowej), chorobom jelit (zespołowi jelita drażliwego czy chorobie Leśniowskiego-Crohna), schorzeniom wątroby, problemom z trzustką czy nietolerancji glutenu albo nietolerancji laktozy. Dlatego, jeśli cierpisz z powodu ciągłych wzdęć i naprawdę męczących cuchnących gazów, noś na co dzień antybąkową bieliznę, bo wybawi Cię z kłopotu od ręki – ale też zadbaj o siebie i pomyśl o poszukaniu diagnozy.


majtki bielizna pochłaniająca bąki gazy wiatry śmierdzące bąki

Antybąkowa bielizna będzie skuteczna w 100 procentach, jeśli będziesz jej właściwie używać. A używanie bielizny pochłaniającej gazy jelitowe i bąki jest bardzo proste. Zobacz:

ANTYBAKOWA BIELIZNA Wiatrodyskretni Instrukcja bezkarnego puszczania bąków


Krótkie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy te majtki są dyskretne w działaniu?

Bardzo! Wyglądają jak każde inne majtki: gładka czarna bawełna o dobrej jakości. Trochę elastyczna, by dobrze leżała na pupie. Mają ładny krój – zarówno damskie figi i biodrówki, jak i męskie hipsterki i bokserki wyglądają jak zgrabna, klasyczna bielizna. Pochłaniający zapachy panel węglowy jest wszyty w tylnej części i w kroku. Ukryty jest jednak pomiędzy dwoma warstwami bawełny (od strony ciała i od strony „widza”). Przez to majtki są na siedzeniu nieco grubsze, ale po kwadransie przestaje się zwracać na to uwagę

Jak to możliwe, że bielizna pozbawia śmierdzące gazy jelitowe zapachu?

Sekret tkwi we właściwościach aktywnego węgla, który dzięki swojej charakterystycznej budowie potrafi przyłączać różne substancje chemiczne. Zdolność tę wykorzystuje się w filtrach np. do oczyszczania wody: węgiel wyłapuje z niej i zatrzymuje zanieczyszczenia. Węgiel aktywny jest stosowany nawet w maskach przeciwgazowych! I tak samo, jak działa filtr węglowy w masce przeciwgazowej, tak też działa utkana z aktywnego węgla tkanina, wszyta w antybąkową bieliznę: wychwytuje i wiąże cząstki chemiczne, będące źródłem zapachu gazów jelitowych. Cząstki te zostają uwięzione w tkaninie.

Czy te niemiłe zapachy nie zostaną w bieliźnie?

Przez chwilę zostaną – w formie chemicznych cząsteczek. Ale antybąkową bieliznę można prać. Proces prania usuwa to, co się w tkaninie nazbierało.

Jak długo działa taka antybąkowa bielizna? Nie będę musiał wyrzucać jej po kilku praniach?

Nie! Producent zapewnia, że długość „życia” antybąkowej bielizny jest dokładnie taka sama, jak długość „życia” każdych innych majtek – ok. dwóch, może trzech lat. Warunkiem jednak jej niezawodnego działania jest odpowiednia pielęgnacja – trzeba przestrzegać instrukcji prania. Ale spokojnie, dołączamy tę instrukcję i do opisu bielizny w naszym sklepie, i do każdej wysyłanej paczki (na wszelki wypadek).

Na czym polega ta specjalna pielęgnacja?

Nie jest trudna, nie obawiaj się. Polega głównie na tym, że nie wolno stosować do prania bielizny żadnej chemii. W sumie to logiczne, skoro węgiel wiąże chemiczne substancje… Jedynym dozwolonym środkiem piorącym jest soda oczyszczana – im czystsza, tym lepsza. Taką sodę (ekologiczną, bez antyzbrylaczy i innych zbędnych dodatków oraz w rozsądnym, półkilogramowym opakowaniu) także dostaniesz w naszym sklepie.

Pełną wersję naszego FAQ, z pytaniami o bieliznę, wysyłkę, koszty rozmiary i zwroty znajdziesz pod tym linkiem: antybąkowa bielizna FAQ czyli najczęściej zadawane pytania.


majtki bielizna filtrująca bąki gazy

Idealne na podróże

Ta bielizna to"must have" każdego podróżnika. Często wiele godzin spędzam w samolocie. Lepiej to znoszę dzięki tej bieliźnie. Wolność od trzymania gazów to ogromna ulga dla brzucha!

Barbara K. ze Szczecina
Wiatrodyskretni
5
2018-11-30T21:48:00+01:00
majtki bielizna filtrująca bąki gazy
Ta bielizna to"must have" każdego podróżnika. Często wiele godzin spędzam w samolocie. Lepiej to znoszę dzięki tej bieliźnie. Wolność od trzymania gazów to ogromna ulga dla brzucha! Barbara K. ze Szczecina
majtki bielizna filtrująca bąki gazy

Do biura

Od rana do wieczora jestem między ludźmi, pracuję na dużej sali. Odbieram telefony od klientów. Gazy muszą zaczekać, kiedy telefon dzwoni. Dzięki tej bieliźnie jest mi łatwiej w pracy.

Katarzyna A. Katowice
Wiatrodyskretni
5
2018-12-01T01:00:07+01:00
majtki bielizna filtrująca bąki gazy
Od rana do wieczora jestem między ludźmi, pracuję na dużej sali. Odbieram telefony od klientów. Gazy muszą zaczekać, kiedy telefon dzwoni. Dzięki tej bieliźnie jest mi łatwiej w pracy. Katarzyna A. Katowice
super jest ta bielizna anytbąkowa - testimonial Urszula

Szkoda, że tak późno o nich usłyszałam!

Super bielizna. Dowiedziałam się o niej niedawno, a szkoda, bo każdy powinien wiedzieć, że w ogóle są takie możliwości. Żałuję, że dowiedziałam się dopiero teraz, bo ta bielizna oszczędziłaby mi mnóstwo stresu i zakłopotania. No, ale lepiej późno, niż wcale. Ale wracając do tematu: ja, chora na zespół jelita drażliwego, uwielbiam te majtki 🙂

Urszula M. z Warszawy
Wiatrodyskretni
5
2020-01-02T15:18:08+01:00
super jest ta bielizna anytbąkowa - testimonial Urszula
Super bielizna. Dowiedziałam się o niej niedawno, a szkoda, bo każdy powinien wiedzieć, że w ogóle są takie możliwości. Żałuję, że dowiedziałam się dopiero teraz, bo ta bielizna oszczędziłaby mi mnóstwo stresu i zakłopotania. No, ale lepiej późno, niż wcale. Ale wracając do tematu: ja, chora na zespół jelita drażliwego, uwielbiam te majtki 🙂 Urszula M. z Warszawy

Super do spania

Mój chłopak śpi w bokserkach, które dostał ode mnie. Jemu jest bardzo wygodnie, a ja bardzo sobie naprawdę chwalę brak pewnych efektów. Polecam!

Eliza U. z Gdańska
Wiatrodyskretni
5
2019-05-30T22:42:01+02:00
Mój chłopak śpi w bokserkach, które dostał ode mnie. Jemu jest bardzo wygodnie, a ja bardzo sobie naprawdę chwalę brak pewnych efektów. Polecam! Eliza U. z Gdańska
majtki bielizna filtrująca bąki gazy

Super do samochodu

Genialne slipy. Jestem kierowcą taksówki. Lepiej, żeby w moim aucie w powietrzu nie było tego, co czasem muszę wypuścić - a kebaba lubię. Slipy anty bąkowe ratują sytuację.

Tadeusz M. Szczecin
Wiatrodyskretni
5
2018-11-30T21:48:31+01:00
majtki bielizna filtrująca bąki gazy
Genialne slipy. Jestem kierowcą taksówki. Lepiej, żeby w moim aucie w powietrzu nie było tego, co czasem muszę wypuścić - a kebaba lubię. Slipy anty bąkowe ratują sytuację. Tadeusz M. Szczecin
5
5
Wiatrodyskretni
X
%d bloggers like this: