Ślub pachnący kwiatami

Wymarzony ślub pamięta się ze szczegółami — każdy kolor, dźwięk, smak i KAŻDY ZAPACH

To wspomnienia do końca życia

Niech Twój
pachnie
wyłącznie
kwiatami!

? Ślub ?

To wydarzenie pełne emocji. Nawet najwięksi twardziele naprawdę przeżywają ten dzień! Wachlarz emocji jest niesłychanie szeroki. Od szczęścia i ekstatycznej radości – bo świętujecie cudowną miłość. Po czujność i ogromne nerwy – bo ślub to gigantyczne przedsięwzięcie organizacyjne, podczas którego tyle rzeczy może pójść nie tak…

Ciało

Ciało reaguje na przeżywane emocje. Duże pobudzenie emocjonalne (tak psychologowie nazywają przeżywaną burzę uczuć) wpływa na cały organizm! Mogą Ci drżeć ręce lub głos. Możesz się pocić bardziej, niż zwykle. Możesz mieć problemy z koncentracją i gubić wątek w rozmowie. Możesz także przeżywać niemiłe brzuszne sensacje.

Brzuch

Brzuch jest jednym z najwrażliwszych na przeżywane emocje obszarów! Mówi się o nim nawet jako o siedlisku uczuć.

Jelita reagują szybko (i nierzadko gwałtownie) na lęk, strach, napięcie — ale i na radość.

Im silniejsze emocje, tym żywsza motoryka jelit — i więcej brzusznych sensacji.

? Krocząc w kierunku ołtarza, by powiedzieć sakramentalne „TAK”, większość osób czuje „motyle w brzuchu”. A to może się przekładać na potrzebę (w najgorszym wypadku) częstszego odwiedzania toalety oraz (w przypadkach łagodniejszych) na dokuczliwy napór gazów jelitowych.

Problem

W innej sytuacji wystarczyłoby wyjść do toalety i tam uwolnić gazy. Ale przecież ?‍♀️ nie wyjdziesz z własnego ślubu…

Ceremonia, uroczysta przysięga, a potem przyjmowanie życzeń i serdecznych uścisków od zaproszonych gości — cała ta celebracja zdaje się nie mieć końca, gdy marzysz, by uwolnić to, co wzbiera w brzuchu. ?‍♀️

Nie możesz zrobić tego teraz, bo przyjmowanie życzeń w kłębuszku nieświeżego zapachu to kiepska perspektywa — a musisz zostać tu, gdzie jesteś.

Ale trzymanie gazów sprawia, że zamiast się cieszyć tym, co się dzieje, panicznie krążysz myślami wokół narastającego w jelitach ucisku — no i wokół (żegnaj, piękna sylwetko…) coraz mocniej wzdymającego się brzucha. I myślisz tylko o tym, żeby nie doszło do katastrofy.

Rozwiązanie!

Nie pozwól, by niesforna fizjologia wpłynęła na atmosferę na Twoim ślubie! I to dosłownie na ATMOSFERĘ – bo gazy jelitowe mogą mieć dokuczliwy zapach.

❌ Nie pozwól, by cokolwiek zakłóciło te wspaniałe chwile — a już na pewno nie tak przyziemna rzecz, jak gazy jelitowe.

❌ Nie pozwól, by proza życia zdominowała najpierw to wspaniałe wydarzenie, a potem Twoje o nim wspomnienia.

✅ Dzięki antybąkowej bieliźnie (i antyperspirantowi) Ty się uwolnisz od przyziemnego lęku, a Twój ślub będzie pachnieć perfumami i kwiatami ze ślubnego bukietu. Wyłącznie ?

Antybąkowa bielizna skutecznie poskromi „motyle w brzuchu”, opanuje sytuację i oszczędzi Ci stresu.

Naprawdę warto „zaprosić“ ją na ślub!

Ślubny Zestaw Ona+On to najlepsze rozwiązanie na emocjonujące chwile

Czym jest Ślubny Zestaw i dlaczego warto go mieć?

Jest to zestaw bielizny, stworzony specjalnie z myślą o nowożeńcach. W skład Ślubnego Zestawu wchodzą dwie pary majtek antybąkowych:

⚪ BIAŁE neutralizujące zapachy figi dla Panny Młodej
⚫ filtrujące gazy i bąki CZARNE szorty dla Pana Młodego.

Bielizna antybąkowa filtruje zapach gazów jelitowych — w taki sposób, by nie przeszedł on na zewnątrz. Zostanie skutecznie uwięziony w tkaninie!

Majtki na bąki wykorzystują zdolność aktywnego węgla do wychwytywania i wiązania cząstek chemicznych. Dzięki najnowszej, opatentowanej technologii, aktywowany węgiel można przetworzyć tak, by nadać mu formę włókien. Z tych włókien została utkana tkanina, którą wszyto ją w tylną część majtek na bąki.

Tkanina ta jest tak skuteczna w przyłączaniu cząstek chemicznych, że stosuje się ją do produkcji kombinezonów ochronnych dla osób, pracujących w skażonym środowisku! Niezawodnie i bezbłędnie przyłączy i wchłonie cząstki zapachowe z gazów jelitowych — kompletnie je ROZBRAJAJĄC. A po upraniu będzie jak nowa, posłuży Wam znacznie dłużej niż tylko podczas ślubu i wesela (będzie działać ok. 2 lata).

⚪ BIAŁE neutralizujące zapachy figi dla Panny Młodej
⚫ filtrujące gazy i bąki CZARNE szorty dla Pana Młodego.

figi antybąkowe białe widziane od tyłu na pupie szczupłej modelki

⚪ Białe estetyczne antybąkowe figi zgrabnie opinają pośladki. Idealne pod ślubną suknię.

slipy męskie bielizna filtrująca gazy i bąki

⚫ Czarne antybąkowe szorty doskonale dopasują się do ciała i ukryją się pod eleganckim garniturem.

Antybąkowa bielizna to ulga dla brzucha, ulga dla nerwów i ulga dla nosa. Mały kawałek tkaniny, który robi wielką różnicę.

Zaprzęgnij go do pracy na Twoim ślubie!

zalety sklepu wiatrodyskretni w punktach
schemat działania antybąkowej bielizny
Daj nam znać, czego szukasz! Zostaw swój adres e-mail, a wyślemy Ci info natychmiast, jak tylko towar wróci na półki.
X