Kto powinien kupić bieliznę, pozbawiającą gazy niemiłego zapachu?

bielizna fiiltrująca gazy i bąki ułatwia mieszkanie pod jednym dachem

Bielizna filtrująca gazy i bąki będzie idealna dla Ciebie, jeśli:

1. Dużo przebywasz wśród ludzi.

Skoro każdy puszcza bąki ok. 15 razy dziennie, to jest spora szansa, że część tej piętnastki wypadnie w czasie, kiedy jesteś między ludźmi. Zazwyczaj stresujesz się wtedy, że bąk Ci “ucieknie”, wstrzymujesz go i nabawiasz się bólu brzucha. Albo puszczasz bąki i udajesz, że to nie Ty. Bąk może Cię “dopaść” w windzie, podczas służbowej rozmowy, na randce czy w aucie, z teściami. Wszystkie te sytuacje doskonale opanuje bielizna filtrująca gazy i bąki.

2. Mieszkasz z ukochaną osobą.

Bielizna filtrująca gazy i bąki może… ułatwić życie we dwoje. Bąk puszczony pod kołdrą to nie lada sprawdzian dla wyrozumiałości partnera! Jeśli mieszkasz z kimś i dzielicie sypialnię, możesz mieć pewność, że partner/partnerka doceni fakt, że spod kołdry znikną te ciepławe, niezbyt miło pachnące efekty specjalne.

3. Podczas miesiączki używasz podpasek.

Bielizna filtrująca gazy i bąki filtruje i niweluje także inne zapachy. To się może przydać podczas miesiączki. Bakterie rozkładają krew, zgromadzoną w podpasce. To może być źródłem charakterystycznego, nieświeżego zapachu – zwłaszcza w upały lub gdy nie masz okazji zmienić wkładki często. Bielizna filtrująca gazy i bąki przefiltruje też zapachy kobiecej przypadłości.

4. Cierpisz na syndrom jelita drażliwego czy chorobę Leśniowskiego-Crohna.

Antybąkowa bielizna to prawdziwe zbawienie dla osób, cierpiących na choroby jelit. Każdy problem z jelitami powoduje wzdęcia i potrzebę oddawania wiatrów – co może być potężnym problemem. Nadmierna ilość gazów towarzyszy takich schorzeniom, jak choroba Leśniowskiego-Crohna, syndrom jelita drażliwego, niestrawność (ostra i przewlekła) czy zapalenie okrężnicy. Brzmi znajomo? Więc wiesz, jak się czasem nacierpisz z powodu gazów. Na szczęście już nie musisz cierpieć – filtrująca bąki bielizna pozwoli Ci ulżyć sobie bez społecznych konsekwencji. I uwolni Cię od napięcia – tego w brzuchu i tego emocjonalnego, związanego ze wstydem.

5. Dużo podróżujesz.

Bielizna filtrująca bąki i gazy to niezbędnik podróżnika! Czy w samolocie, czy w autobusie, czy w pociągu – jeśli podróż trwa wiele godzin, tyle samo czujesz konieczność wstrzymywania gazów. Małe, wspólne pomieszczenia zamieniłyby się w piekło, gdyby nie ten element wzajemnej kurtuazji. Ale wstrzymywanie bąków nabawi Cię co najmniej bólu brzucha i kolki. Chyba, że masz na sobie filtrującą bąki bieliznę – wtedy możesz bezpiecznie dać brzuchowi ulgę.

6. Cierpisz na nietrzymanie moczu.

Osoby, zmagające się z tym problemem, denerwują się, że będą brzydko pachnieć. Stopowanie wkładek do bielizny pomaga utrzymać ją suchą – ale nie eliminuje całkowicie zapachu moczu. Z jednym wyjątkiem: umieścisz wkładki w bieliźnie filtrującej gazy i baki. Zapach moczu nie ma szans na wydostanie się na zewnątrz.

7. Chodzisz na randki.

Fetor bąków zabije nawet najromantyczniejszą atmosferę. A ich wstrzymywanie spowoduje wzdęcie i ból brzucha – też mało romantyczne. Dlatego na randkę przyda się bielizna filtrująca gazy i bąki – ta bielizna da Ci poczucie pewności i bezpieczeństwa.

8. Cenisz pewność i sprawdzone rozwiązania.

Nie musisz na nic chorować, by dopadła Cię lawina gazów jelitowych. Czasem wystarczy zjeść na lunch brukselkę (zwaną też nie bez powodu prukselką) czy sałatkę z kapusty i…  będziesz mieć problem, by dotrwać do końca dnia pracy. Bielizna filtrującą gazy i bąki sprawia, że problem znika: możesz sobie ulżyć w dowolnym momencie, także w towarzystwie – i nikt się nie zorientuje.

 

Pełne oczyszczanie gazów – tylko nad dźwiękiem musisz trochę popracować 🙂Kiedy już kupisz pochłaniającą bąki bieliznę, DLA MAKSIMUM EFEKTU I PEŁNEJ SATYSFAKCJI musisz jej prawidłowo używać. Oto krótka instrukcja: INSTRUKCJA BEZKARNEGO PUSZCZANIA GAZÓW I BĄKÓW

Bardzo ważna jest WŁAŚCIWA PIELĘGNACJA naszej bielizny – niewłaściwe pranie może ją bezpowrotnie zniszczyć! Tutaj znajdziesz dokładną instrukcję pielęgnowania bielizny: INSTRUKCJA PRANIA BIELIZNY FILRUJĄCEJ GAZY I BĄKI.

majtki bielizna pochłaniająca wiatry i gazy
Antybąkowa bielizna skutecznie pozbawi zapachu śmierdzące gazy w jelitach. Całkowicie! Przepuści wyłącznie ciepłe powietrze.

To jak, wpadasz do sklepu?

Zobacz, co mówią o antybąkowej bieliźnie osoby, które już ją wypróbowały:

Polecam tę bieliznę ze względu na jej antybakteryjne działanie!

Wiatrodyskretni | Antybąkowa bielizna
2021-03-26T01:47:01+01:00

Byłam sceptyczna, ale już nie jestem!

Wiatrodyskretni | Antybąkowa bielizna
5
2021-03-26T01:48:20+01:00

Wreszcie ktoś przełamał tabu!

Wiatrodyskretni | Antybąkowa bielizna
2021-03-26T02:05:03+01:00

Idealna bielizna na długie podróże!

Wiatrodyskretni | Antybąkowa bielizna
2021-03-26T02:06:08+01:00

Ta bielizna działa!

Wiatrodyskretni | Antybąkowa bielizna
2021-03-26T02:07:13+01:00

Doskonałe rozwiązanie na problemy z jelitami!

Wiatrodyskretni | Antybąkowa bielizna
2021-03-26T02:08:15+01:00

Niestandardowe rozwiązanie!

Wiatrodyskretni | Antybąkowa bielizna
2021-03-26T02:09:23+01:00

Ta bielizna ratuje mi życie!

Wiatrodyskretni | Antybąkowa bielizna
2021-03-26T02:10:17+01:00

Dzięki tej bieliźnie problem przestał istnieć

Testimonial zadowolonej z antybąkowej bielizny klientki
Wiatrodyskretni | Antybąkowa bielizna
2021-05-12T01:45:42+02:00

Ta bielizna daje mi nadzieję, że ludzie nic nie poczują

pozytywna recenzja bielizny na bąki. zrzut ekrany z Facebooka
Wiatrodyskretni | Antybąkowa bielizna
2023-05-06T19:40:20+02:00
0
1
Wiatrodyskretni | Antybąkowa bielizna

A może odwiedź nas na Instagramie?

zalety sklepu wiatrodyskretni w punktach
schemat działania antybąkowej bielizny
Daj nam znać, czego szukasz! Zostaw swój adres e-mail, a wyślemy Ci info natychmiast, jak tylko towar wróci na półki.
X