Media o nas

Wiatrodyskretni antybąkowa bielizna media o nas

Nasza bielizna zaczyna być modna! Zauważyły ją media i coraz więcej osób o niej usłyszało. SUPER! Niedługo z antybąkową bielizna będzie jak z flagowymi smartfonami: każdy będzie chciał ją mieć, a przyznawanie się do chodzenia w niej będzie modne. Zobaczycie – to tylko kwestia czasu, zanim nasza bielizna zrobi się kultowa!

Wirtualna Polska

Wirtualna Polska opisała naszą bieliznę na pierwszej stronie części, poświęconej finansom. My możemy dodać od siebie, że finanse się nie skarżą 🙂 Choć bielizna rzeczywiście nie należy do najtańszych, to z całą pewnością należy do najsłowniejszych: co obiecuje, to robi!

Chcesz przeczytać tekst? Kliknij na obrazku!

TVN Turbo program Nowy Gadżet

Kiedy Kuba Klawiter w programie Nowy Gadżet recenzował antybąkową bieliznę, nas jeszcze nie było w tym biznesie. Ale że w internecie nic nie ginie, teraz już jesteśmy – a recenzja wciąż aktualna 🙂 Zapraszamy do oglądania, bo Kuba Klawiter – jak zawsze zresztą – opowiada o naszej bieliźnie dowcipnie i z wdziękiem.

Chcesz obejrzeć film z recenzją? Kliknij na obrazku!

K-MAG

Opiniotwóczy magazyn K-MAG podchodzi do naszej bielizny z ostrożnym entuzjazmem – stwierdza, że “podobno działa”. My wiemy: DZIAŁA! Dlatego zapraszamy: przekonajcie się sami. A w międzyczasie – może przeczytaj tekst?

Chcesz przeczytać tekst? Kliknij na obrazku!

Radio ZET

Radio ZET w swoim internetowym wydaniu słusznie zauważa, że nasza bielizna jest inna, niż reszta. Wygląda podobnie, podobnie się ją nosi, ale działa zupełnie inaczej – bo to bielizna do zadań specjalnych!

Chcesz przeczytać tekst? Kliknij na obrazku!

Mambiznes.pl

Portal mambiznes.pl uznał, że naszym pomysłem na biznes warto się podzielić. Pewnie warto – a na pewno warto zacząć podziwiać nasz pomysł 🙂 Jak na razie idzie dobrze. Wierzymy, że z czasem będzie tylko lepiej! A że z producentem mamy podpisaną umowę na wyłączność, nie musimy się bać konkurencji 🙂

Chcesz przeczytać tekst? Kliknij na obrazku!

emito.net

Napisali o nas rodacy, mieszkający w Wielkiej Brytanii. Jest nam o tyle miło, że to właśnie z Anglii sprowadzamy naszą antybąkową bieliznę. Jesteście ciekawi, co mówią o nas za, hmmm, kanałem? W poniższym tekście jest wszystko jak na dłoni 🙂

Chcesz przeczytać tekst? Kliknij na obrazku!

Portal wiadomościhandlowe.pl

Jak słusznie zauważa portal wiadomoscihanldlowe.pl, nasza bielizna jest idealnym produktem dla biznesmenów, menadżerów, podróżników i…. zakochanych! Cóż, sytuacji w których lepiej nie psuć atmosfery jest wiele 🙂 My dodamy tylko od siebie, że nie muszą to być osoby świeżo zakochane. Ci, którzy kochają od dawna, też nie muszą ukochanej osobie puszczać jadowitych podkołderników…

Chcesz przeczytać tekst? Kliknij na obrazku!

TVS.PL

Na swoim internetowym portalu kanał śląskiej telewizji poświęcił nam odrobinę miejsca. I mamy na myśli dosłownie odrobinę 🙂 Cóż, trzeba się cieszyć i z tego – choć autor artkuliku nie był pewien, czy naszą bieliznę określić mianem niesmacznej, czy praktycznej. My proponujemy etykietkę “praktyczna” – w końcu jej zadaniem jest pomagać.

Chcesz przeczytać tekst? Kliknij na obrazku!

Internetowe wydanie FAKTu

FAKT napisał o antybąkowej bieliźnie na krótko przed tym, zanim my zaczęliśmy ją sprowadzać. Napisali krótko – ale treściwie: “Nikt nie lubi przykrego zapachu – bez względu na to, czy jest sprawcą, czy ofiarą. Na szczęścia brytyjska firma Shreddies znalazła sposób, by rozwiązać ten problem. Stworzyła produkty, które filtrują nieprzyjemny zapach gazów. Najnowszym z nich jest poduszka”. Na razie jeszcze poduszek nie mamy – ale mamy je w planie! 🙂

Chcesz przeczytać ten tekst? Kliknij na obrazku!

antybąkowa bielizna

Portal bezux.eu

Portal Bezux.eu, chwalący się dzieleniem wiedzą bezużyteczną, naszą bieliznę uznał jednak za coś użytecznego 🙂 A przynajmniej zwrócił uwagę na fakt, że internauci są zachwyceni wolnością, którą bielizna im zapewnia. I choć nie jest prawdą, że Polacy wymyślili tę bieliznę, to zachwyt internautów (i nie tylko) jest FAKTEM!

Chcesz przeczytać tekst? Kliknij na obrazku!

Bezu antybąkowa bielizna wiatrodyskretni
zalety sklepu wiatrodyskretni w punktach
schemat działania antybąkowej bielizny
Daj nam znać, czego szukasz! Zostaw swój adres e-mail, a wyślemy Ci info natychmiast, jak tylko towar wróci na półki.
X