Sale!

Soda oczyszczana do prania antybąkowej bielizny

9,00  7,00  / opakowanie

Soda oczyszczana jest jedynym dozwolonym środkiem piorącym, którego można używać do prania bielizny pochłaniającej gazy i bąki.

6 w magazynie

Kategoria:

Opis

Soda oczyszczana (inaczej wodorowęglan sodu) jest nieorganicznym związkiem chemicznym w postaci białego, krystalicznego proszku. Bywa zazwyczaj używana do prac domowych, w tym także do prania i odplamiania tkanin. Pomaga walczyć z brzydkimi zapachami.

Soda oczyszczana jest JEDYNYM ŚRODKIEM PIORĄCYM, który wolno stosować do prania bielizny filtrującej gazy. Każdy inny środek piorący może bezpowrotnie zniszczyć właściwości filtrujące bielizny, ponieważ może uszkodzić węgiel aktywny we wszytym panelu. Sody używa się do prania tak samo, jak używa się zwykłego proszku: podczas prania ręcznego należy wsypać ją do wody, wymieszać do rozpuszczenia – i można prać bieliznę. Jeśli pierzemy bieliznę w pralce, sodę można wsypać bezpośrednio do bębna albo, tradycyjnie, do przegródki na proszek.

Dodatkową zaletą prania z użyciem sody jest jej działanie na pralkę: soda “wygania” z jej wnętrza niemiłe zapachy, wyraźnie to wnętrze odświeża, usuwa także kamień i naloty. Ważne, by prać ciemne i jasne kolory osobno oraz by przeznaczona do prania odzież nie była mocno zabrudzona.

Opakowanie 500g.

To opakowanie wystarczy na 5 prań w pralce i 10 prań ręcznych – do prania w pralce wystarczy użyć 100g sody (można wsypać więcej), do prania ręcznego (ze względu na mniejszą ilość wody) wystarczy 50g.


Dowiedz się, jak należy prać filtrującą bąki bieliznę!

instrukcja prania antybąkowej bielizny

Dodatkowe informacje

Waga 0.5 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.