Q: Czy bielizna rzeczywiście będzie działać rok albo dłużej?

A: Na taki czas działania został zaprojektowany panel węglowy — i to panelu węglowego dotyczy ta obietnica. Oczywiście, panel węglowy będzie działać tak długo (a nawet dłużej) pod warunkiem, że będzie właściwie pielęgnowany, tzn. bielizna będzie prana w czystej sodzie, bez użycia innych środków piorących czy zmiękczających, a używana do prania woda będzie przyzwoitej jakości (bez dużych zanieczyszczeń). Trzeba o tym pamiętać, bo już jedno pranie z użyciem proszku do prania zniszczy panel i sprawi, że przestanie on działać.

Jednak bielizna, oprócz panelu węglowego, składa się także z bawełnianej tkaniny. I ta tkanina także wytrzyma dość długo — ale także pod pewnymi warunkami.

Jeśli kupujesz jedne majtki, a potem nosisz je codziennie i codziennie pierzesz, to wiadomo, że bawełna nie zniesie tego dłużej niż kilka miesięcy — to w końcu zwyczajna bawełna, a nie specjalnie wzmacniana tkanina wojskowa. Bieliznę produkuje się z delikatnych materiałów, żeby zapewnić komfort noszenia i nie można oczekiwać, że będzie Ci służyć przez lata.

Jeśli tak dobierzesz rozmiar, że majtki będą zbyt opięte, a przez to cały czas na pupie mocno naprężone, to bawełna też się wyrobi, zwłaszcza w okolicy szwów. Jeśli będziesz je energicznie podciągać czy szarpać zakładając, bawełna także nie wytrzyma.  

I może się okazać, że — choć panel węglowy dalej działa — to bawełna zwyczajnie osiągnęła szczyt swoich możliwości.

Dlatego, jeśli chcesz, by antybąkowa bielizna Ci długo służyła, trzeba o nią dbać nie tylko pod kątem aktywności panelu z węglem, ale też pod kątem wymagań bawełny.

zalety sklepu wiatrodyskretni w punktach
schemat działania antybąkowej bielizny
Daj nam znać, czego szukasz! Zostaw swój adres e-mail, a wyślemy Ci info natychmiast, jak tylko towar wróci na półki.

No fields found, please go to settings & save/reset fields

X