Twój koszyk jest obecnie pusty!
Jak to działa?
Antybąkowa bielizna filtrująca wzdęcia usuwa cząsteczki zapachowe z gazów jelitowych
Skutecznie, szybko, naukowo
Na gazy jelitowe, cuchnące bąki i wzdęcia: ta bielizna została zaprojektowana w taki sposób, by była komfortowa w noszeniu i jednocześnie maksymalnie skuteczna. Jej działanie opiera się na fizykochemicznych właściwościach aktywnego węgla.
- Część filtrująca gazy jelitowe znajduje się w tylnej części majtek (sięga aż do gumki), w kroku i częściowo z przodu.
- Składa się z trzech warstw. Pierwsza z nich — czyli ta, która wewnątrz bielizny przylega do skóry — jest uszyta z bawełnianego materiału; zdrowego, miękkiego i zapewniającego skórze oddychanie. Tak więc Twoje ciało będzie miało kontakt wyłącznie z bawełną.
- Kolejna warstwa to wszyty w bieliznę specjalny panel, zawierający aktywny węgiel. Panel ma postać tkaniny, a jego grubość jest zbliżona do bawełnianego materiału. To właśnie ten panel ma za zadanie przechwytywanie przechodzących przezeń gazów, oczyszczanie ich i wypuszczanie już pozbawionych zapachu.
- Na koniec trzecia warstwa — znowu bawełniana. Zrobiona z takiego samego materiału, z jakiego uszyte są majtki. Pokrywa ona panel węglowy od zewnątrz.
- Całość jest bardzo dyskretna. Panel z aktywnym węglem jest właściwie niewidoczny i trzeba się dobrze przyjrzeć, aby cokolwiek zauważyć.
- W dotyku, miejsce z wszytym panelem jest nieco grubsze. Jednak zmiana w grubości materiału nie jest widoczna, kiedy się założy bieliznę. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości bawełny z dodatkiem elastanu, bielizna idealnie przylega do pośladków – jakby nie było na niej grubszego fragmentu.
- Panel z aktywnym węglem działa na takiej samej zasadzie, na jakiej działają węglowe filtry, stosowane np. do uzdatniania wody lub oczyszczania powietrza. Aktywny węgiel potrafi wiązać wiele substancji – w tym także cząsteczki zapachowe z ludzkich bąków. Zostają ona „złapane” przez tkaninę i nie przechodzą dalej. Na zewnątrz przechodzi tylko ciepłe powietrze.
- Taka sama tkanina, jaka została zastosowana w bieliźnie, jest też używana do produkcji kombinezonów ochronnych, przeznaczonych dla osób, które pracują w chemicznie skażonym środowisku.
- Nie musisz się obawiać kumulacji gazów jelitowych w tkaninie. Pranie usuwa zgromadzone w węglowej wstawce gazy. Bielizna po praniu jest jak nowa i gotowa do działania. Ważne tylko, by do prania stosować wyłącznie sodę krystaliczną lub jej tańszy zamiennik, sodę oczyszczaną (producent zaleca przede wszystkim sodę krystaliczną).
- Warto też wiedzieć, że tkanina z aktywnym węglem jest w stanie wchłonąć RÓWNOWARTOŚĆ 200 LUDZKICH BĄKÓW!
Jak BEZKARNIE puszczać bąki
Bielizna filtrująca gazy usuwa cząsteczki zapachowe z bąków, które przez nią przechodzą. Wykona swoje zadanie w stu procentach, jeśli będziesz wiedzieć, JAK puścić bąka.
Na to, jaką drogę pokona cuchnące powietrze, wpływa Twoja pozycja: to, jak stoisz lub siedzisz.
Oto dokładna instrukcja bezkarnego puszczania bąków:
- Sprawdź, czy guma u góry bielizny filtrującej gazy szczelnie przylega do skóry. Gazy nie powinny mieć możliwości ucieczki górą. Do skóry powinny przylegać też nogawki bielizny filtrującej gazy. Generalnie powinna ona być dobrze dopasowana do ciała.
- Zanim wypuścisz gazy, zsuń nogi — zarówno w pozycji stojącej, jak i siedzącej. W ten sposób strumień gazów zostanie zmuszony do przejścia przez odpowiednią część bielizny filtrującej gazy i zaszyty w niej panel z aktywnym węglem.
- Teraz możesz bezpiecznie wypuścić gazy. Zrób to jednak jak najwolniej, wtedy filtracja zapachów będzie dokładniejsza. oraz prawidłowa pielęgnacja. Poniżej znajdziesz link do instrukcji dbania o bieliznę filtrującą gazy — tak, by zachowała pełnię swoich możliwości przez co najmniej rok.
albo od razu wskocz do sklepu
5
Antybąkowa bielizna pokona brzydkie zapachy!