Jak to działa?

majtki bielizna pochłaniająca bąki gazy wiatry śmierdzące bąki

Antybąkowa bielizna filtrująca wzdęcia usuwa cząsteczki zapachowe z gazów jelitowych


Skutecznie, szybko, naukowo

Na gazy jelitowe, cuchnące bąki i wzdęcia: ta bielizna została zaprojektowana w taki sposób, by była komfortowa w noszeniu i jednocześnie maksymalnie skuteczna. Jej działanie opiera się na fizykochemicznych właściwościach aktywnego węgla.


 • Część filtrująca gazy jelitowe znajduje się w tylnej części majtek (sięga aż do gumki), w kroku i częściowo z przodu.
 • Składa się z trzech warstw. Pierwsza z nich — czyli ta, która wewnątrz bielizny przylega do skóry — jest uszyta z bawełnianego materiału; zdrowego, miękkiego i zapewniającego skórze oddychanie. Tak więc Twoje ciało będzie miało kontakt wyłącznie z bawełną.
 • Kolejna warstwa to wszyty w bieliznę specjalny panel, zawierający aktywny węgiel. Panel ma postać tkaniny, a jego grubość jest zbliżona do bawełnianego materiału. To właśnie ten panel ma za zadanie przechwytywanie przechodzących przezeń gazów, oczyszczanie ich i wypuszczanie już pozbawionych zapachu.
 • Na koniec trzecia warstwa — znowu bawełniana. Zrobiona z takiego samego materiału, z jakiego uszyte są majtki. Pokrywa ona panel węglowy od zewnątrz.
 • Całość jest bardzo dyskretna. Panel z aktywnym węglem jest właściwie niewidoczny i trzeba się dobrze przyjrzeć, aby cokolwiek zauważyć.
 • W dotyku, miejsce z wszytym panelem jest nieco grubsze. Jednak zmiana w grubości materiału nie jest widoczna, kiedy się założy bieliznę. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości bawełny z dodatkiem elastanu, bielizna idealnie przylega do pośladków – jakby nie było na niej grubszego fragmentu.
 • Panel z aktywnym węglem działa na takiej samej zasadzie, na jakiej działają węglowe filtry, stosowane np. do uzdatniania wody lub oczyszczania powietrza. Aktywny węgiel potrafi wiązać wiele substancji – w tym także cząsteczki zapachowe z ludzkich bąków. Zostają ona „złapane” przez tkaninę i nie przechodzą dalej. Na zewnątrz przechodzi tylko ciepłe powietrze. 
 • Taka sama tkanina, jaka została zastosowana w bieliźnie, jest też używana do produkcji kombinezonów ochronnych, przeznaczonych dla osób, które pracują w chemicznie skażonym środowisku.
 • Nie musisz się obawiać kumulacji gazów jelitowych w tkaninie. Pranie usuwa zgromadzone w węglowej wstawce gazy. Bielizna po praniu jest jak nowa i gotowa do działania. Ważne tylko, by do prania stosować wyłącznie sodę krystaliczną lub jej tańszy zamiennik, sodę oczyszczaną (producent zaleca przede wszystkim sodę krystaliczną).
 • Warto też wiedzieć, że tkanina z aktywnym węglem jest w stanie wchłonąć RÓWNOWARTOŚĆ 200 LUDZKICH BĄKÓW!

Jak BEZKARNIE puszczać bąki

Bielizna filtrująca gazy usuwa cząsteczki zapachowe z bąków, które przez nią przechodzą. Wykona swoje zadanie w stu procentach, jeśli będziesz wiedzieć, JAK puścić bąka.

Na to, jaką drogę pokona cuchnące powietrze, wpływa Twoja pozycja: to, jak stoisz lub siedzisz.


Oto dokładna instrukcja bezkarnego puszczania bąków:

 • Sprawdź, czy guma u góry bielizny filtrującej gazy szczelnie przylega do skóry. Gazy nie powinny mieć możliwości ucieczki górą. Do skóry powinny przylegać też nogawki bielizny filtrującej gazy. Generalnie powinna ona być dobrze dopasowana do ciała.
 • Zanim wypuścisz gazy, zsuń nogi — zarówno w pozycji stojącej, jak i siedzącej. W ten sposób strumień gazów zostanie zmuszony do przejścia przez odpowiednią część bielizny filtrującej gazy i zaszyty w niej panel z aktywnym węglem.
 • Teraz możesz bezpiecznie wypuścić gazy. Zrób to jednak jak najwolniej, wtedy filtracja zapachów będzie dokładniejsza. oraz prawidłowa pielęgnacja. Poniżej znajdziesz link do instrukcji dbania o bieliznę filtrującą gazy — tak, by zachowała pełnię swoich możliwości przez co najmniej rok.

albo od razu wskocz do sklepu


majtki bielizna filtrująca bąki gazy

Idealne na podróże

Ta bielizna to"must have" każdego podróżnika. Często wiele godzin spędzam w samolocie. Lepiej to znoszę dzięki tej bieliźnie. Wolność od trzymania gazów to ogromna ulga dla brzucha!

Barbara K. ze Szczecina
Wiatrodyskretni | Antybąkowa bielizna
5
2018-11-30T21:48:00+01:00
majtki bielizna filtrująca bąki gazy
Ta bielizna to"must have" każdego podróżnika. Często wiele godzin spędzam w samolocie. Lepiej to znoszę dzięki tej bieliźnie. Wolność od trzymania gazów to ogromna ulga dla brzucha! Barbara K. ze Szczecina

Super do spania

Mój chłopak śpi w bokserkach, które dostał ode mnie. Jemu jest bardzo wygodnie, a ja bardzo sobie naprawdę chwalę brak pewnych efektów. Polecam!

Eliza U. z Gdańska
Wiatrodyskretni | Antybąkowa bielizna
5
2019-05-30T22:42:01+02:00
Mój chłopak śpi w bokserkach, które dostał ode mnie. Jemu jest bardzo wygodnie, a ja bardzo sobie naprawdę chwalę brak pewnych efektów. Polecam! Eliza U. z Gdańska
majtki bielizna filtrująca bąki gazy

Super do samochodu

Genialne slipy. Jestem kierowcą taksówki. Lepiej, żeby w moim aucie w powietrzu nie było tego, co czasem muszę wypuścić - a kebaba lubię. Slipy anty bąkowe ratują sytuację.

Tadeusz M. Szczecin
Wiatrodyskretni | Antybąkowa bielizna
5
2018-11-30T21:48:31+01:00
majtki bielizna filtrująca bąki gazy
Genialne slipy. Jestem kierowcą taksówki. Lepiej, żeby w moim aucie w powietrzu nie było tego, co czasem muszę wypuścić - a kebaba lubię. Slipy anty bąkowe ratują sytuację. Tadeusz M. Szczecin
majtki bielizna filtrująca bąki gazy

Do biura

Od rana do wieczora jestem między ludźmi, pracuję na dużej sali. Odbieram telefony od klientów. Gazy muszą zaczekać, kiedy telefon dzwoni. Dzięki tej bieliźnie jest mi łatwiej w pracy.

Katarzyna A. Katowice
Wiatrodyskretni | Antybąkowa bielizna
5
2018-12-01T01:00:07+01:00
majtki bielizna filtrująca bąki gazy
Od rana do wieczora jestem między ludźmi, pracuję na dużej sali. Odbieram telefony od klientów. Gazy muszą zaczekać, kiedy telefon dzwoni. Dzięki tej bieliźnie jest mi łatwiej w pracy. Katarzyna A. Katowice
super jest ta bielizna anytbąkowa - testimonial Urszula

Szkoda, że tak późno o nich usłyszałam!

Super bielizna. Dowiedziałam się o niej niedawno, a szkoda, bo każdy powinien wiedzieć, że w ogóle są takie możliwości. Żałuję, że dowiedziałam się dopiero teraz, bo ta bielizna oszczędziłaby mi mnóstwo stresu i zakłopotania. No, ale lepiej późno, niż wcale. Ale wracając do tematu: ja, chora na zespół jelita drażliwego, uwielbiam te majtki ?

Urszula M. z Warszawy
Wiatrodyskretni | Antybąkowa bielizna
5
2020-01-02T15:18:08+01:00
super jest ta bielizna anytbąkowa - testimonial Urszula
Super bielizna. Dowiedziałam się o niej niedawno, a szkoda, bo każdy powinien wiedzieć, że w ogóle są takie możliwości. Żałuję, że dowiedziałam się dopiero teraz, bo ta bielizna oszczędziłaby mi mnóstwo stresu i zakłopotania. No, ale lepiej późno, niż wcale. Ale wracając do tematu: ja, chora na zespół jelita drażliwego, uwielbiam te majtki ? Urszula M. z Warszawy
5
5
Wiatrodyskretni | Antybąkowa bielizna

zalety sklepu wiatrodyskretni w punktach
schemat działania antybąkowej bielizny
Daj nam znać, czego szukasz! Zostaw swój adres e-mail, a wyślemy Ci info natychmiast, jak tylko towar wróci na półki.

No fields found, please go to settings & save/reset fields

X