najzdrowsza bielizna świata daje kobiecie zadowolenie - na obrazku na puchatym jasny dywanie leży bardzo zadowolona młoda kobieta o blond włosach

Najzdrowsza bielizna świata

Najzdrowsza bielizna świata – jaka powinna być?

Czy liczy się materiał, z którego jest zrobiona? A może jakieś inne jej właściwości?


Najzdrowsza bielizna świata jest i taka, i taka: jest uszyta z przyjaznego dla skóry materiału i ma antybakteryjne działanie, wyróżniające ją spośród innych bielizn.


Bielizna damska – jedyna w swoim rodzaju

Bielizna, pochłaniająca i filtrująca gazy, znana też (nieco szorstko) jako majtki antybąkowe, jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju. Dlaczego? Ponieważ jej cel, czyli antybąkowe działanie, zostało rzeczywiście osiągnięte. I to w stu procentach! Jeśli zostaną puszczone zgodnie z instrukcją, gazy będą przez tę bieliznę przefiltrowane tak, że ani jedna cząsteczka zapachu nie przedostanie się na zewnątrz. Dosłownie ani jedna! Jak to możliwe? Ano tak, że w tylnej części tej bielizny została wszyta specjalna wstawka, zawierająca aktywny węgiel. Taki sam aktywny węgiel, jaki się łyka przy zatruciach pokarmowych i jakiego używa się w filtrach do uzdatniania wody. Taki węglowy filtr jest w stanie pozbawić wodę nawet zapachu chloru – a chlor należy do zapachów najintensywniejszych i najbardziej drażniących. Wkomponowana w bieliznę, wstawka ta właśnie pochłania zapachy. Ma wielkie możliwości: potrafi wchłonąć 200 razy więcej zapachu, niż znajduje się w pojedynczym, ludzkim bąku. Biorąc pod uwagę, że przeciętny człowiek puszcza gazy 14-15 razy dziennie, bieliznę można by nosić przez 13 dni, zanim przestałaby robić swoje. Nikt, oczywiście, nie będzie jej nosił tak długo bez prania – ale liczy się, że mógłby. Po praniu bielizna jest jak nowa i odzyskuje pełną moc filtrowania. Wyobrażasz to sobie? Bielizna, w którą wszyte jest lekarstwo na zatrute brzuchy 🙂


Najzdrowsza bielizna świata – chodzi nie tylko o bąki. Bakterie też nie przejdą!

Ale antybąkowe działanie pewnie bardziej zainteresuje facetów. To, co ważne dla kobiet, to fakt, że ta bielizna… obroni Cię przed bakteriami! Musisz bowiem wiedzieć, że wstawka z węglem aktywnym została pierwotnie opracowana jako składnik opatrunku na niegojące się rany. Opracowana i opatentowana! Tak, tak, ta tkanina ma prawdziwy atest naukowy i jest objęta prawami patentowymi. Posiada bowiem cztery cechy. Pierwszą już znasz – to filtrowanie zapachów (niegojące się rany potrafią bardzo brzydko pachnieć). Druga – to wysoka koncentracja aktywnego węgla na centymetr kwadratowy. W niewielkim fragmencie tkaniny upakowano tak dużo, że – jak wcześniej wspomniano – wchłonie cząsteczki zapachowe nawet 200 bąków. Trzecia to zdolność do przepuszczania powietrza. Dzięki temu ta tkanina pozwala skórze oddychać. I czwarta, chyba najważniejsza zaleta: aktywny węgiel i zrobiona z niego tkanina, potrafią przyciągać bakterie, a następnie wiązać je i zabijać!


Najzdrowsza bielizna świata – te majtki zabiją bakterie!

Majtki, mordujące bakterie? To się naprawdę może przydać! Na pewno wiesz, że odbyt nie jest najczystszym miejscem (pomimo całej higieny). W jego okolicy (a więc i na bieliźnie, która ma z nią kontakt) znajduje się całkiem liczne grono bakterii. Pochodzą one z jelita grubego, a do ich grona należą bakterie e. coli, gronkowce (te akurat przewędrowały tutaj ze skóry), bacterioides czy paciorkowiec kałowy. Gronkowce, jako zamieszkujące skórę, mogą rezydować także na pośladkach. Te wszystkie bakterie wędrują także do rowka między pośladkami. To między innymi z ich powodu musisz codziennie zmieniać bieliznę. Nie brzmi fajnie, prawda? Na szczęście, dzięki tej specjalnej bieliźnie, bakterii będzie w tylnej okolicy znacznie mniej. Nie można powiedzieć, że wybije wszystkie (bo to się nazywa dezynfekcja), ale poważnie ograniczy ich liczebność, zmniejszając tym samym różne zagrożenia zdrowotne, np. ryzyko rozwoju ropnia odbytu.


Najzdrowsza bielizna świata – właśnie dla kobiet!

Ale bakterie mieszkają nie tylko „z tyłu”. „Z przodu” też jest ich całkiem sporo. Kobieca pochwa nie jest miejscem jałowym, tzn. wolnym od drobnoustrojów. Znajdują się w niej na co dzień bakterie czy grzyby. Część tych bakterii to strażnicy intymnego zdrowia, inne mogą być potencjalnie szkodliwe. To właśnie te „inne” bakterie wywołują tzw. waginozy, czyli bakteryjne zapalenia pochwy. Czasem, ze względu na niewłaściwą higienę czy nieuwagę, do pochwy mogą też zawędrować bakterie z odbytu (zwłaszcza wspomniana e. coli). Zdarza się, że zbyt rzadko zmieniana bielizna jest źródłem właśnie takiego bakteryjnego zakażenia. Ale nie w przypadku tej bielizny! Wkładka z antybakteryjnego aktywnego węgla jest nie tylko z tyłu, jej część znajduje się także w kroku. To pozwala wkładce działać antybakteryjnie także w „babskim” zakresie. O takiej antybakteryjnej bieliźnie powinny pomyśleć – i to KONIECZNIE – wszystkie panie, które mają nawracające zakażenia pochwy lub układu moczowego. Zapalenia układu moczowego też są najczęściej związane z wędrówką bakterii z pochwy, przez cewkę moczową, wyżej – do pęcherza. Kto raz miał zapalenie układu moczowego, ten wie, co to znaczy. I zrobi wszystko, by się do tego schorzenia uwolnić. Antybąkowa, węglowa bielizna nie da wprawdzie gwarancji, że problemy już nigdy nie wrócą, ale zdecydowanie zmniejszy to ryzyko.


Najzdrowsza bielizna świata – na najtrudniejsze chwile

Dzięki swemu antybakteryjnemu działaniu, bielizna ta powinna być stałym towarzyszem każdej z nas przynajmniej raz w miesiącu – podczas okresu. Wiesz na pewno, że krew to najlepsza pożywka dla bakterii. Uwielbiają ją! I mnożą się na niej jak szalone. Choćbyś używała najdroższych, perfumowanych podpasek, zebrana w nich krew zawsze będzie się roić od bakterii. Antybakteryjnie działająca bielizna pomoże ograniczyć ich liczbę. Będzie też doskonała na podróże i wycieczki. Nie tylko pozwoli w samolocie, autobusie czy pociągu puszczać bąki bez obrazy nosów innych pasażerów. Jeśli podróżujesz i masz trudniejsze warunki higieniczne, rzadziej się kąpiesz czy rzadziej zmieniasz bieliznę – w tej bieliźnie mimo tego będziesz bezpieczna. Producenci tkaniny, wszytej w bieliznę zaznaczają, że opatrunek z niej może pozostać na ranie (bez zmieniania) nawet do 13 dni. A mimo to będzie dalej pochłaniał zapachy i działał antybakteryjnie. Nie namawiamy Cie, żebyś nosiła bieliznę przez równie długi okres – ale zapewniamy, że to jedyne majtki, które możesz nosić nawet przez tydzień i nie wyhodować w nich całej populacji baterii.


Bawełna, tylko bawełna!

Ta najzdrowsza na świecie bielizna jest wykonana z najwyższej jakości bawełny. Jest miła w dotyku i przyjazna w noszeniu. Skóra w niej oddycha, nie uczula się. W dodatku to nie są żadne barchany, ta bielizna całkiem kobieco wygląda! Zaprawdę, samo dobro 🙂


No to jak, dziewczyny? Ręka w górę, która już marzy o bieliźnie, AKTYWNIE pilnującej kobiecego zdrowia? Zatem do roboty: wystarczy kliknąć tutaj: SHOP, by przejść tam, gdzie taka bielizna już na Was czeka!


Chcesz się dowiedzieć więcej o tkaninie z aktywnym węglem i na własne oczy zobaczyć, że ma patent? Zajrzyj na stronę jej producenta: zorflex.com. 

Poznaj dokładniej antybąkowe działanie najzdrowszej dla kobiet bielizny!

majtki bielizna pochłaniająca wiatry i gazy
Antybąkowa bielizna skutecznie pozbawi zapachu śmierdzące gazy w jelitach. Całkowicie! Przepuści wyłącznie ciepłe powietrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zalety sklepu wiatrodyskretni w punktach
schemat działania antybąkowej bielizny
Daj nam znać, czego szukasz! Zostaw swój adres e-mail, a wyślemy Ci info natychmiast, jak tylko towar wróci na półki.
X