fbpx
najzdrowsza bielizna na świecie majtki bielizna filtrująca pochłaniająca bąki gazy

Najzdrowsza bielizna świata

Najzdrowsza bielizna świata – jaka powinna być?

Czy liczy się materiał, z którego jest zrobiona? A może jakieś inne jej właściwości?


Najzdrowsza bielizna świata jest i taka, i taka: jest uszyta z przyjaznego dla skóry materiału i ma antybakteryjne działanie, wyróżniające ją spośród innych bielizn.


Bielizna damska – jedyna w swoim rodzaju

Bielizna, pochłaniająca i filtrująca gazy, znana też (nieco szorstko) jako majtki antybąkowe, jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju. Dlaczego? Ponieważ jej cel, czyli antybąkowe działanie, zostało rzeczywiście osiągnięte. I to w stu procentach! Jeśli zostaną puszczone zgodnie z instrukcją, gazy będą przez tę bieliznę przefiltrowane tak, że ani jedna cząsteczka zapachu nie przedostanie się na zewnątrz. Dosłownie ani jedna! Jak to możliwe? Ano tak, że w tylnej części tej bielizny została wszyta specjalna wstawka, zawierająca aktywny węgiel. Taki sam aktywny węgiel, jaki się łyka przy zatruciach pokarmowych i jakiego używa się w filtrach do uzdatniania wody. Taki węglowy filtr jest w stanie pozbawić wodę nawet zapachu chloru – a chlor należy do zapachów najintensywniejszych i najbardziej drażniących. Wkomponowana w bieliznę, wstawka ta właśnie pochłania zapachy. Ma wielkie możliwości: potrafi wchłonąć 200 razy więcej zapachu, niż znajduje się w pojedynczym, ludzkim bąku. Biorąc pod uwagę, że przeciętny człowiek puszcza gazy 14-15 razy dziennie, bieliznę można by nosić przez 13 dni, zanim przestałaby robić swoje. Nikt, oczywiście, nie będzie jej nosił tak długo bez prania – ale liczy się, że mógłby. Po praniu bielizna jest jak nowa i odzyskuje pełną moc filtrowania. Wyobrażasz to sobie? Bielizna, w którą wszyte jest lekarstwo na zatrute brzuchy 🙂


Najzdrowsza bielizna świata – chodzi nie tylko o bąki. Bakterie też nie przejdą!

Ale antybąkowe działanie pewnie bardziej zainteresuje facetów. To, co ważne dla kobiet, to fakt, że ta bielizna… obroni Cię przed bakteriami! Musisz bowiem wiedzieć, że wstawka z węglem aktywnym została pierwotnie opracowana jako składnik opatrunku na niegojące się rany. Opracowana i opatentowana! Tak, tak, ta tkanina ma prawdziwy atest naukowy i jest objęta prawami patentowymi. Posiada bowiem cztery cechy. Pierwszą już znasz – to filtrowanie zapachów (niegojące się rany potrafią bardzo brzydko pachnieć). Druga – to wysoka koncentracja aktywnego węgla na centymetr kwadratowy. W niewielkim fragmencie tkaniny upakowano tak dużo, że – jak wcześniej wspomniano – wchłonie cząsteczki zapachowe nawet 200 bąków. Trzecia to zdolność do przepuszczania powietrza. Dzięki temu ta tkanina pozwala skórze oddychać. I czwarta, chyba najważniejsza zaleta: aktywny węgiel i zrobiona z niego tkanina, potrafią przyciągać bakterie, a następnie wiązać je i zabijać!


Najzdrowsza bielizna świata – te majtki zabiją bakterie!

Majtki, mordujące bakterie? To się naprawdę może przydać! Na pewno wiesz, że odbyt nie jest najczystszym miejscem (pomimo całej higieny). W jego okolicy (a więc i na bieliźnie, która ma z nią kontakt) znajduje się całkiem liczne grono bakterii. Pochodzą one z jelita grubego, a do ich grona należą bakterie e. coli, gronkowce (te akurat przewędrowały tutaj ze skóry), bacterioides czy paciorkowiec kałowy. Gronkowce, jako zamieszkujące skórę, mogą rezydować także na pośladkach. Te wszystkie bakterie wędrują także do rowka między pośladkami. To między innymi z ich powodu musisz codziennie zmieniać bieliznę. Nie brzmi fajnie, prawda? Na szczęście, dzięki tej specjalnej bieliźnie, bakterii będzie w tylnej okolicy znacznie mniej. Nie można powiedzieć, że wybije wszystkie (bo to się nazywa dezynfekcja), ale poważnie ograniczy ich liczebność, zmniejszając tym samym różne zagrożenia zdrowotne, np. ryzyko rozwoju ropnia odbytu.


Najzdrowsza bielizna świata – właśnie dla kobiet!

Ale bakterie mieszkają nie tylko „z tyłu”. „Z przodu” też jest ich całkiem sporo. Kobieca pochwa nie jest miejscem jałowym, tzn. wolnym od drobnoustrojów. Znajdują się w niej na co dzień bakterie czy grzyby. Część tych bakterii to strażnicy intymnego zdrowia, inne mogą być potencjalnie szkodliwe. To właśnie te „inne” bakterie wywołują tzw. waginozy, czyli bakteryjne zapalenia pochwy. Czasem, ze względu na niewłaściwą higienę czy nieuwagę, do pochwy mogą też zawędrować bakterie z odbytu (zwłaszcza wspomniana e. coli). Zdarza się, że zbyt rzadko zmieniana bielizna jest źródłem właśnie takiego bakteryjnego zakażenia. Ale nie w przypadku tej bielizny! Wkładka z antybakteryjnego aktywnego węgla jest nie tylko z tyłu, jej część znajduje się także w kroku. To pozwala wkładce działać antybakteryjnie także w „babskim” zakresie. O takiej antybakteryjnej bieliźnie powinny pomyśleć – i to KONIECZNIE – wszystkie panie, które mają nawracające zakażenia pochwy lub układu moczowego. Zapalenia układu moczowego też są najczęściej związane z wędrówką bakterii z pochwy, przez cewkę moczową, wyżej – do pęcherza. Kto raz miał zapalenie układu moczowego, ten wie, co to znaczy. I zrobi wszystko, by się do tego schorzenia uwolnić. Antybąkowa, węglowa bielizna nie da wprawdzie gwarancji, że problemy już nigdy nie wrócą, ale zdecydowanie zmniejszy to ryzyko.


Najzdrowsza bielizna świata – na najtrudniejsze chwile

Dzięki swemu antybakteryjnemu działaniu, bielizna ta powinna być stałym towarzyszem każdej z nas przynajmniej raz w miesiącu – podczas okresu. Wiesz na pewno, że krew to najlepsza pożywka dla bakterii. Uwielbiają ją! I mnożą się na niej jak szalone. Choćbyś używała najdroższych, perfumowanych podpasek, zebrana w nich krew zawsze będzie się roić od bakterii. Antybakteryjnie działająca bielizna pomoże ograniczyć ich liczbę. Będzie też doskonała na podróże i wycieczki. Nie tylko pozwoli w samolocie, autobusie czy pociągu puszczać bąki bez obrazy nosów innych pasażerów. Jeśli podróżujesz i masz trudniejsze warunki higieniczne, rzadziej się kąpiesz czy rzadziej zmieniasz bieliznę – w tej bieliźnie mimo tego będziesz bezpieczna. Producenci tkaniny, wszytej w bieliznę zaznaczają, że opatrunek z niej może pozostać na ranie (bez zmieniania) nawet do 13 dni. A mimo to będzie dalej pochłaniał zapachy i działał antybakteryjnie. Nie namawiamy Cie, żebyś nosiła bieliznę przez równie długi okres – ale zapewniamy, że to jedyne majtki, które możesz nosić nawet przez tydzień i nie wyhodować w nich całej populacji baterii.


I last but not least:

Ta najzdrowsza na świecie bielizna jest wykonana z najwyższej jakości bawełny. Jest miła w dotyku i przyjazna w noszeniu. Skóra w niej oddycha, nie uczula się. W dodatku to nie są żadne barchany, ta bielizna całkiem kobieco wygląda! Zaprawdę, samo dobro 🙂


No to jak, dziewczyny? Ręka w górę, która już marzy o bieliźnie, AKTYWNIE pilnującej kobiecego zdrowia? Zatem do roboty: wystarczy kliknąć tutaj: SHOP, by przejść tam, gdzie taka bielizna już na Was czeka!


Chcesz się dowiedzieć więcej o tkaninie z aktywnym węglem i na własne oczy zobaczyć, że ma patent? Zajrzyj na stronę jej producenta: zorflex.com. 


Poznaj dokładniej antybąkowe działanie najzdrowszej dla kobiet bielizny!

majtki bielizna pochłaniająca wiatry i gazy
Antybąkowa bielizna skutecznie pozbawi zapachu śmierdzące gazy w jelitach. Całkowicie! Przepuści wyłącznie ciepłe powietrze.

super jest ta bielizna anytbąkowa - testimonial Urszula

Szkoda, że tak późno o nich usłyszałam!

Super bielizna. Dowiedziałam się o niej niedawno, a szkoda, bo każdy powinien wiedzieć, że w ogóle są takie możliwości. Żałuję, że dowiedziałam się dopiero teraz, bo ta bielizna oszczędziłaby mi mnóstwo stresu i zakłopotania. No, ale lepiej późno, niż wcale. Ale wracając do tematu: ja, chora na zespół jelita drażliwego, uwielbiam te majtki 🙂

Urszula M. z Warszawy
Wiatrodyskretni
5
2020-01-02T15:18:08+01:00
super jest ta bielizna anytbąkowa - testimonial Urszula
Super bielizna. Dowiedziałam się o niej niedawno, a szkoda, bo każdy powinien wiedzieć, że w ogóle są takie możliwości. Żałuję, że dowiedziałam się dopiero teraz, bo ta bielizna oszczędziłaby mi mnóstwo stresu i zakłopotania. No, ale lepiej późno, niż wcale. Ale wracając do tematu: ja, chora na zespół jelita drażliwego, uwielbiam te majtki 🙂 Urszula M. z Warszawy
majtki bielizna filtrująca bąki gazy

Idealne na podróże

Ta bielizna to"must have" każdego podróżnika. Często wiele godzin spędzam w samolocie. Lepiej to znoszę dzięki tej bieliźnie. Wolność od trzymania gazów to ogromna ulga dla brzucha!

Barbara K. ze Szczecina
Wiatrodyskretni
5
2018-11-30T21:48:00+01:00
majtki bielizna filtrująca bąki gazy
Ta bielizna to"must have" każdego podróżnika. Często wiele godzin spędzam w samolocie. Lepiej to znoszę dzięki tej bieliźnie. Wolność od trzymania gazów to ogromna ulga dla brzucha! Barbara K. ze Szczecina
majtki bielizna filtrująca bąki gazy

Super do samochodu

Genialne slipy. Jestem kierowcą taksówki. Lepiej, żeby w moim aucie w powietrzu nie było tego, co czasem muszę wypuścić - a kebaba lubię. Slipy anty bąkowe ratują sytuację.

Tadeusz M. Szczecin
Wiatrodyskretni
5
2018-11-30T21:48:31+01:00
majtki bielizna filtrująca bąki gazy
Genialne slipy. Jestem kierowcą taksówki. Lepiej, żeby w moim aucie w powietrzu nie było tego, co czasem muszę wypuścić - a kebaba lubię. Slipy anty bąkowe ratują sytuację. Tadeusz M. Szczecin
majtki bielizna filtrująca bąki gazy

Do biura

Od rana do wieczora jestem między ludźmi, pracuję na dużej sali. Odbieram telefony od klientów. Gazy muszą zaczekać, kiedy telefon dzwoni. Dzięki tej bieliźnie jest mi łatwiej w pracy.

Katarzyna A. Katowice
Wiatrodyskretni
5
2018-12-01T01:00:07+01:00
majtki bielizna filtrująca bąki gazy
Od rana do wieczora jestem między ludźmi, pracuję na dużej sali. Odbieram telefony od klientów. Gazy muszą zaczekać, kiedy telefon dzwoni. Dzięki tej bieliźnie jest mi łatwiej w pracy. Katarzyna A. Katowice

Super do spania

Mój chłopak śpi w bokserkach, które dostał ode mnie. Jemu jest bardzo wygodnie, a ja bardzo sobie naprawdę chwalę brak pewnych efektów. Polecam!

Eliza U. z Gdańska
Wiatrodyskretni
5
2019-05-30T22:42:01+02:00
Mój chłopak śpi w bokserkach, które dostał ode mnie. Jemu jest bardzo wygodnie, a ja bardzo sobie naprawdę chwalę brak pewnych efektów. Polecam! Eliza U. z Gdańska
5
Wiatrodyskretni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czekam na ten produkt! Zostaw nam swój adres email, a poinformujemy Cię, gdy towar się znów pojawi w sklepie.
Email Ilość Nikomu nie zdradzimy Twojego adresu email.
X
%d bloggers like this: