oryginalny prezent to ciekawy prezent - kobieta daje taki prezent mężczyźnie, który jest rozradowany tym faktem

Pomysł na oryginalny prezent? Mamy taki!

Oryginalny prezent? Łatwo powiedzieć… Praktycznie każdy ma już praktycznie wszystko…


A właśnie, że nie! Jest coś, czego nie ma nikt (a przydałoby się wszystkim)

Oryginalny prezent to coś, na co trzeba mieć pomysł – a na ciekawy pomysł wcale nie tak łatwo wpaść. Dlatego podpowiadamy: jest coś, co nadaje się na bardzo oryginalny prezent, a czego Twoi bliscy i znajomi na pewno jeszcze nie mają! To bielizna filtrująca gazy jelitowe i bąki – a dokładniej, bielizna filtrująca WSZYSTKIE zapachy.

Nie, nie śmiej się! Coś takiego naprawdę istnieje! I zostało opatentowane i przebadane naukowo. I naprawdę się przydaje! A do tego na pewno zrobi wrażenie, zaskoczy, zaintryguje. Co więcej, w pewnych sytuacjach może uratować… no właśnie, może uratować sytuację!

Oryginalny, a jednocześnie spersonalizowany prezent w postaci takiej bielizny będzie idealny dla wielu osób! Sugerujemy też zabawne dedykacje (dla tych, którzy nie mają pomysłu na własną).


Oryginalny prezent dla męża

Podkołderniki jadowite, czyli nocne bąki,  zatruły już wiele nocy i udanych związków. Do tego On (czyli producent podkołderników) śpi i mu nie przeszkadza… Ten prezent dla Niego będzie też prezentem dla Ciebie…

Dedykacja: Kochanie, niech ten prezent poprawi naszą sypialnianą atmosferę 🙂


Prezent dla podróżnika, na podróże małe i duże

W samolocie, autobusie, pociągu – podróż zazwyczaj trwa wiele godzin. I tyle samo podróżnik musi (a przynajmniej się stara) wstrzymywać gazy. To nieprzyjemne uczucie; nie mówiąc już o tym, że zwyczajnie niezdrowe. I powoduje ból brzucha. Zresztą, nawet w komunikacji miejskiej, podczas codziennych podróży do pracy nikt nie chce się męczyć z bąkiem – i nikt też nie chce stać w „bąkowej chmurce”. Nawet własnej.

Dedykacja: obyś już nigdy nie musiał udawać, że to nie Ty 🙂


Prezent dla zakochanych

Bielizna filtrująca gazy jelitowe i bąki może… uratować romantyzm. Zwłaszcza jeśli Twój ukochany nie krępuje się specjalnie i uważa bąki za ludzką sprawę. Proszę bardzo, niech sobie uważa – ale niech je puszcza, śpiąc z Tobą w filtrującej gazy bieliźnie. Pomyśl także o sobie: może i Ty zechcesz oszczędzić mu tych „efektów specjalnych”? Każdy doceni fakt, że znikną spod kołdry…

Dedykacja: Niech towarzyszy nam wyłącznie atmosfera miłości  🙂


Oryginalny prezent dla pracujących wiele godzin

Policz: po pierwsze, każdy (według naukowców) puszcza ok. 15 bąków w ciągu doby. Po drugie: wiele osób przez 12 lub więcej godzin (często) siedzi w pracy czy spędza je na spotkaniach służbowych. Prosta matematyka mówi, że przynajmniej kilka z tych „programowych” bąków musi wypaść właśnie w tym czasie. Jeśli ktoś, kto jest Ci bliski, jest takim pracusiem, doceni filtrującą gazy bieliznę.

Dedykacja: oby z powodu zwykłej fizjologii nie uciekł Ci sprzed nosa deal za milion dolarów 🙂 albo Żebyś nie musiał siedzieć taki nadęty w tej pracy 🙂


Coś dla sióstr i przyjaciółek

Nie czarujmy się: okres to średnia przyjemność. Denerwujemy się, czy nic nie przeciekło, czy niczego nie widać – i czy niczego nie czuć. Słusznie, bo wsiąkająca w podpaskę krew jest rozkładana przez bakterie (bakterie kochają krew, niestety…) – a efektem ubocznym jest charakterystyczny zapach. I jeśli np. jest gorąco (z powodu pogody czy przegrzanego biura), rozkład jest szybszy, a zapach silniejszy. Ale tylko wtedy, kiedy masz na sobie zwykłą bieliznę. Bielizna filtrująca zapachy sprawi, że trzeba się będzie martwić już tylko przeciekaniem…

Dedykacja: niech Twój sekret będzie Twój i tylko Twój 🙂


Prezent dla cioci, prezent dla mamy, prezent dla babci (cierpiących na nietrzymanie moczu)

Ta przypadłość jest źródłem ogromnego wstydu. To paskudnie, bo jednocześnie jest też dość powszechna i często dopada kobiety po 55. roku życia.
Bez wchodzenia w szczegóły: jeśli mocz po kropelce wycieka wbrew naszej woli, można „łapać” go w zwykłą wkładkę higieniczną, umieszczona w bieliźnie. Ale wkładka zatrzyma tylko wilgoć. Zapach moczu, który jest dość silny i łatwy do wyczucia, często bywa uchwytny dla otoczenia. Ale nie musi: jeśli wkładka zostanie umieszczona w bieliźnie filtrującej zapachy, zapach moczu po prostu nie ma szans.

Dedykacja: byś mogła być panią swego losu na wszystkie możliwe sposoby 🙂


Prezent dla amatorów nowinek technologicznych i geeków

Zastosowana w antybąkowej bieliźnie technologia jest efektem pracy tęgich mózgów! Została nawet opatentowana. Pierwotnie używano jej do produkcji opatrunków na niegojące się rany oraz kombinezonów ochronnych dla ludzi, pracujących w skażonym środowisku.

Filtrująca bąki bielizna nie tylko neutralizuje zapachy (i to 200 razy mocniejsze od zwykłego bąka), ale też działa antybakteryjnie – co akurat tej części ciała nawet się przyda…

Ale — i tu uwaga, bo to niezła ciekawostka — antybąkowa technologia nie zawsze ma postać majtek. Pozbawiać bąki zapachu można też za pomocą… specjalnej antybąkowej wkładki do umieszczania między pośladkami! To naprawdę nowość. Zresztą… tylko zobacz!

Dedykacja: dla tęgiego mózgowca — najmądrzejsze slipy świata 🙂
albo
Aktywny węgiel dla aktywnych ludzi 🙂


Oryginalny prezent dla kierowcy (zwłaszcza taksówki)

Spędza w aucie cały dzień — czy z pasażerem, czy bez. Człowiek w aucie brzuch ma zgnieciony, spięty pasem i bardzo niezadowolony, gdy musi gnieść w sobie gazy. A wypuścić nie można, bo co powie pasażer, kiedy wsiądzie w TAKĄ atmosferę?

Dedykacja: Dla lepszego środowiska pracy — bo w taksówce ważna jest nie tylko cena ♥

Powodów, dla których antybąkowa bielizna będzie fajnym prezentem, jest znacznie więcej. Nasz tekst przywołał tylko kilka przykładów. Ale przecież każdy ma jelita, więc każdy produkuje gazy – a więc każdy miewa (przynajmniej czasami) kłopoty z ich powodu.

Ktoś to nawet policzył: każdy człowiek (także ten zdrów jak ryba) puszcza dziennie ok. 14 bąków. Jeśli ktoś z Twoich bliskich ma problemy z jelitami, wrażliwy brzuch, dużo stresu lub niechlujnie się odżywia – to będzie tych bąków więcej. Ale, nawet jeśli jest ich rzeczywiście “tylko” 14 – po co ma się męczyć?

Zadbaj o bliską Ci osobę. Antybąkową bielizną okaż jej troskę. I jednocześnie zaskocz — bo TAKI prezent zwróci uwagę i zapadnie w pamięć!

Acha, jeszcze jedno: jeśli chcesz, możemy wydrukować dla Ciebie dedykację i dołączyć ją do prezentu. Daj nam tylko znać (mailem) po zakupie.

Oryginalny prezent znaleziony, misja spełniona! Jeśli tak uważasz, kliknij tutaj Wiatrodyskretni.pl, a przejdziesz do naszego sklepu, w którym dostaniesz pochłaniającą zapachy bieliznę. Możesz od razu zamówić ją zapakowaną na prezent ♥

Jeśli nękają Cię częste gazy, wzdęcia i śmierdzące bąki, z pewnością zainteresuje Cię to rozwiązanie: specjalna antybąkowa bielizna, która pochłania zapach bąków. Z tyłu posiada specjalny panel, w postaci utkanej z aktywnego węgla tkaniny. W tej tkaninie zostanie uwięziona każda cząsteczka zapachu! Bielizna nie przepuści na zewnątrz nic, żadnej woni! Pranie usuwa z tkaniny zgromadzone gazy i po wysuszeniu bielizna znów działa jak nowa.

majtki bielizna pochłaniająca wiatry i gazy
Antybąkowa bielizna skutecznie pozbawi zapachu śmierdzące gazy w jelitach. Całkowicie! Przepuści wyłącznie ciepłe powietrze.

One thought on “Pomysł na oryginalny prezent? Mamy taki!

  1. Dla męża! Ja kupię takie właśnie dla męża. Opis w tekście idealnie pasuje: mąż, swoją drogą cudny chłop, jest wybitnym producentem jadowitych podkołderników. Myślałam, że trzeba z tym żyć – ale widzę, że można to zmienić 🙂 tyko że nie będę czekała do świąt. Chcę czystego powietrza pod kołdrą od zaraz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zalety sklepu wiatrodyskretni w punktach
schemat działania antybąkowej bielizny
Daj nam znać, czego szukasz! Zostaw swój adres e-mail, a wyślemy Ci info natychmiast, jak tylko towar wróci na półki.

No fields found, please go to settings & save/reset fields

X